Trwa ładowanie...

"Żmijowisko" coraz mroczniejsze. Nowe tajemnice i tropy

W "Żmijowisku" jest coraz mroczniej i bardziej zawile. Nowe tropy gmatwają sprawę jeszcze bardziej. A bohaterowie mają więcej tajemnic, niż mogłoby się wydawać.

"Żmijowisko" coraz mroczniejsze. Nowe tajemnice i tropyŹródło: Materiały prasowe
dtc0ics
dtc0ics

Trzeci odcinek "Żmijowiska" wprowadza jeszcze więcej mroku w zawiłą historię zaginięcia nastolatki. Biznesmen Kajetan Rybak pokazał swoją prawdziwą twarz. Wiemy, że nie cofnie się przed niczym, by odebrać ziemię staremu Szuwarowi. A i ten skrywa mroczne tajemnice przed córką i zięciem.

Coraz mroczniejsze rejony umysłu Sabiny odkrywa też Damian. Choć przerysowana fascynacja złem nastolatki wydaje się przesadzona i momentami komiczna, jej pomysły i granice, jakie jest w stanie przekroczyć, szokują nie tylko zauroczonego nią chłopaka.

Zobacz także: "Żmijowisko": Cezary Pazura o swojej postaci

W retrospektywach z kolei odkrywamy, że napięcie między bohaterami narastało jeszcze przed zaginięciem Ady. Między rodzicami dziewczyny trudno znaleźć jakieś uczucia czy lojalność. Pogardzany przez wszystkich Arek jest coraz bardziej sfrustrowany, a złość kieruje na dawną sympatię swojej żony – Roberta. Ten z kolei po zaginięciu dziewczyny ochoczo wchodzi w rolę opiekuna jej matki. Wspiera ją i pomaga, jednocześnie szkodząc swojej własnej partnerce.

dtc0ics

W rok po zaginięciu Ady Arek i Adaoma wpadają na kolejny trop. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, bo okazuje się, że mogą być w nią zaangażowani lokalni biznesmeni i władze. Tymczasem zdaje się, że komuś bardzo zależało, by pewne fakty nie ujrzały światła dziennego.

O ile w pierwszych dwóch odcinkach "Żmijowiska" twórcy postanowili zrównoważyć mrok czarnym humorem, w trzecim jest już bardziej poważnie. Nowe tropy jeszcze bardziej gmatwają sprawę, a pikanterii dodaje fakt, że tutaj wszyscy skrywają jakąś tajemnicę. Zaginięcie Ady wydaje się być jedynie konsekwencją złych relacji między bohaterami. A może to samo miejsce, Żmijowisko, generuje zło? Na odpowiedź przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Serial "Żmijowisko" w każdą niedzielę o 21:30 na Canal+

dtc0ics
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtc0ics