Trwa ładowanie...

"Zmierzch": Popularna saga powróci jako serial?

Share
"Zmierzch": Popularna saga powróci jako serial?
Źródło: Summit Entertainment
d38ffpw

W ostatnich dniach wytwórnia Lionsgate kupiła za 400 milionów dolarów studio Summit Entertainment odpowiedzialne za realizację przeboju *"Zmierzch". Wszystko wskazuje zatem na to, że popularna saga jeszcze nie zniknie z ekranu.*

Szefowie Lionsgate nie zamierzają kończyć serii, choć wszystkie książki cyklu Stephenie Meyer zostały już zekranizowane.

d38ffpw

- Trudno mi wyobrazić sobie zakończenie cyklu, który zarobił 700 milionów i w międzyczasie nie stracił na jakości - oznajmił szef Lionsgate, Jon Feltheimer. - To niesamowita seria. Wierzę, że uda nam się ją kontynuować.

Wytwórnia Lionsgate dysponuje własnym działem produkcji telewizyjnej, więc istnieje szansa, że "Zmierzch" doczeka się kontynuacji w formie serialu.

- To bardzo prawdopodobne - skomentował Feltheimer.

W listopadzie 2012 roku do kin trafi film "Saga Zmierzch: Przed świtem - część 2", adaptacja ostatniej książki cyklu autorstwa Stephenie Meyer.

d38ffpw

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d38ffpw

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d38ffpw

Podziel się opinią

Share
d38ffpw
d38ffpw