Trwa ładowanie...

Zmiany w "Złotopolskich". Jakie?

Share
Zmiany w "Złotopolskich". Jakie?
Źródło: AKPA
d1wdnfc

[

]( http://www.fakt.pl )
* Trwają zdjęcia do nowych odcinków "Złotopolskich". Twórcy serialu chcą przyciągnąć przed telewizory nową widownię, dlatego sporo będzie się działo u młodych bohaterów*

d1wdnfc

Klaudia Halejcio, czyli serialowa Andżelika rozpoczęła swoją przygodę ze „Złotopolskimi”, gdy była jeszcze dzieckiem. Teraz ta atrakcyjna dwudziestolatka gra swoją rówieśnicę, która będzie próbowała dostać się na studia architektoniczne. Decyzja podyktowana jest nie tylko zainteresowaniami, ale również... uczuciem do Janka Złotopolskiego (Tomasz Ciachorowski)
.

– Żeby zdobyć jego serce moja bohaterka będzie chciała studiować razem z nim. Zacznie uczyć się rysunku i przedstawiać swoje projekty Jankowi. Czy on się w niej zakocha, zobaczymy – mówiła Klaudia Halejcio w trakcie realizacji zdjęć.

Na nudę nie może też narzekać Zosia Złotopolska (Milena Suszyńska), wnuczka Julii (Anna Milewska). Dziewczyna będzie przeżywać miłosne rozterki, bo zauroczona jest jednocześnie sympatycznym Sławkiem i fascynującym księdzem Wikarym (Leszek Zduń)
.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Magda Gessler u Szymona Majewskiego

d1wdnfc

Zobacz także:

[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

KULISY KRĘCENIA SERIALI. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/kulisy-krecenia-seriali-zobaczcie-6034033576149633g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

d1wdnfc

Podziel się opinią

Share
d1wdnfc
d1wdnfc