Trwa ładowanie...
d1fau53

Zmiany w ramówce telewizyjnej Jedynki. Nie wszystkie programy wrócą na antenę

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmiany w ramówce telewizyjnej Jedynki. Nie wszystkie programy wrócą na antenę
(AKPA)
d1fau53

W jesiennej ramówce znajdą się nowe odcinki programu „Warto rozmawiać", w którym Jan Pospieszalski z zaproszonymi gośćmi komentuje bieżące wydarzenia. Zmienią jednak dzień i godzinę emisji. Będą nadawane w czwartki o 22.20, tuż po "Sprawie dla reportera” (wcześniej można było je oglądać we wtorki o 21.25).

Na antenę nie wróci natomiast program Tomasza Sekielskiego "Po prostu". Wiosną br. był nadawany co drugi tydzień, na zmianę z programem "Chodzi o pieniądze". W audycji tej Jacek Łęski wyjaśnia mechanizmy rządzące światem polskiej i zagranicznej gospodarki. Program w jesiennej ramówce będzie emitowany co tydzień we wtorki o 22.00 (dotąd nadawano go w czwartki o 22.00).

Jak poinformował portal wirtualnemedia.pl, "Warto rozmawiać" wróci do Jedynki 1 września, "Chodzi o pieniądze" natomiast 30 sierpnia. Przypomnijmy, że w ostatnim sezonie program Jacka Łęskiego oglądało 788 tys. osób, zaś odcinki "Warto rozmawiać" śledziło średnio 693 tys. widzów. Zmiany ramówki mogą wynikać więc z chęci podniesienia oglądalności obu programów. Czy zabieg przyniesie skutek? Oglądacie programy Łęskiego i Pospieszalskiego?

d1fau53

Aktualny program telewizyjny możecie sprawdzić tutaj.

Zobacz także: Młynarska o sytuacji w TVP: "Każdy zarząd ma prawo zdejmować programy"

d1fau53

Podziel się opinią

Share
d1fau53
d1fau53