Poinformowano o zmianach w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Internauci są wściekli

W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" zaszły pewne zmiany
W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" zaszły pewne zmiany
Źródło zdjęć: © AKPA | Gałązka

30.07.2021 13:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

15. sezon programu "Twoja twarz brzmi znajomo" będzie inny niż poprzednie. Od teraz osoby, które będą chciały zasiąść na widowni, będą musiały spełniać jeden warunek. Decyzja wywołała oburzenie wśród niektórych.

"Twoja twarz brzmi znajomo" od kilku lat cieszy się sporym zainteresowaniem widzów. W muzycznym show popularne osoby wcielają się w gwiazdy muzyki i wykonują ich utwory. Program jest nagrywany z udziałem publiczności i do teraz niemal każdy mógł zasiąść na widowni. Zasady mają się jednak zmienić.

Organizator show zdecydował, że na widowni będą mogły zasiąść tylko osoby zaszczepione. Spółka PublicoTV, która organizuje widownię do programu "Twoja twarz brzmi znajomo", poinformowała o tych zmianach za pośrednictwem profilu na Facebooku. "Myśląc o zdrowiu każdego z nas i powodzenia w nagraniu programu w całości z publicznością, zapisy będą tylko dla osób zaszczepionych. Jedna dawka też jest akceptowana" - czytamy w poście.

"Bardzo prosimy, żeby każdy miał przy sobie potwierdzenie przebycia szczepienia w formie papierowej lub elektronicznej. Każda osoba uczestnicząca w nagraniu będzie musiała być w maseczce!" - czytamy dalej.

Nie wszystkim spodobała się ta wiadomość. Niektórzy zarzucali firmie segregowanie społeczeństwa. "Ja rozumiem stawkę itp., ale dyskryminacja osób ze względu na szczepienie lub nieszczepienie jest już grubą przesadą..." - stwierdziła oburzona osoba. "Myślę, że i oglądających też wam ubędzie. Mnie już nie obchodzi ten program. Segregujcie dalej, kiedyś się to skończy" - dodała kolejna osoba.

Na profilu PublicoTV poinformowano także, jaka jest stawka za jeden dzień nagraniowy. Za 11 godzin na planie programu "Twoja twarz brzmi znajomo" można zarobić... 80 zł. To również rozwścieczyło internautów. "Stawka szokuje. Za 11 godzin oferujecie 80 zł. To żart czy kpina z ludzi? Ja bym się wstydziła zaoferować komuś taką kwotę" - stwierdziła jedna z komentujących osób.

Zobacz także: Maja Hyży jako Amy Winehouse. Fantastyczne wykonanie

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (36)
Zobacz także