Trwa ładowanie...
d4leh9x

Zmiany w programie telewizyjnym. Sprawdź, czego nie zobaczysz 1 listopada

Zazwyczaj w dni świątecznie stacje lekko modyfikują swój program. Sprawdźcie, co się zmieni 1 listopada.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z serialu "Klan"
Kadr z serialu "Klan" (Materiały prasowe, Fot: Materiały prasowe)
d4leh9x

W dniu 1 listopada stacje telewizyjne postanowiły lekko zmodyfikować to, co widzowie mogą zobaczyć na szklanych ekranach. Czego zabraknie, a co zostanie wyemitowane bez zmian?

Stacja TVN wprowadziła niewielkie zmiany. Fani seriali paradokumentalnych takich jak "Szkoła" czy "Szpital" w świąteczny poniedziałek nie zobaczą tych formatów. Bez zmian w przypadku emisji "Na Wspólnej" (20:15), "Milionerów" (20:55) czy "Kuchennych rewolucji" (21:30).

Polast z kolei zrezygnował z emisji serialu "Pierwsza miłość". Klasycznie natomiast będzie można obejrzeć "Nasz nowy dom" czy "Przyjaciółki".

d4leh9x

TVP1 zrezygnowała z emisji "Klanu" i "Jaka to melodia?". Zamiast tego widzowie zobaczą film "Trędowata", a potem reportaż "Żołnierze z Monte Cassino". W TVP2 bez większych zmian.

Co w Telewizji WP? 1 listopada stacja stawia na filmy dokumentalne, np. "Stylowe żony lat pięćdziesiątych", "Mój zwierzak jest gwiazdą", "Małpka - moje dziecko". Stacja pokaże również film "Titanic", a potem dramat wojenny "Dzieci z Jedwabnego Szlaku".

ZOBACZ TAKŻE: Tak przeżywa się żałobę serialowej mamy. Paulina Holtz szczerze o Agnieszce Kotulance

d4leh9x

Podziel się opinią

Share
d4leh9x
d4leh9x