Trwa ładowanie...

Zmiany w programach publicystycznych TVP. Nie będzie zapraszania publiczności

Dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej poinformował o zmianach, jakie w obliczu zagrożenia epidemią koronawirusa trzeba było wprowadzić w niektórych formatach. Padło pytanie o przyszłość programu Magdaleny Ogórek.

Share
Zmiany w programach publicystycznych TVP. Nie będzie zapraszania publicznościŹródło: AKPA
dfhwyr9

Obecność koronawirusa w Polsce wpłynęła już na powszechne odwoływanie imprez masowych, koncertów, przedstawień teatralnych, zamknięte mają być kina, szkoły itd. Środki ostrożności podjęły też władze Telewizyjnej Agencji Informacyjnej (TAI), które produkują programy informacyjne i publicystyczne dla Telewizji Polskiej. W przypadku tych drugich zdecydowano, że na nagrania tymczasowo nie będzie zapraszana publiczność.

Obejrzyj: Jacek Kurski nie zniknie z TVP? "Będzie rządził z tylnego siedzenia"

O decyzjach wpływających na zmianę funkcjonowania TAI poinformował na Twitterze dyrektor Jarosław Olechowski.

dfhwyr9

"Podjąłem decyzję o czasowym zrezygnowaniu z zapraszania publiczności do programów publicystycznych produkowanych przez TAI. Do niezbędnego minimum ograniczyliśmy podróże służbowe. Dziennikarze i ekipy zdjęciowe wracające z zagranicy objęte są obowiązkową 14-dniową kwarantanną" – napisała Olechowski, który ma pod sobą nie tylko lokalnych pracowników, ale także zagranicznych korespondentów.

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA Źródło: AKPA

Pod jego wpisem pojawiło się pytanie o "Studio Polska". Program prowadzony przez Magdalenę Ogórek i Jacka Łęskiego (na zdjęciu) jest zawsze nagrywany dla TVP Info z udziałem publiczności.

Olechowski uspokoił widzów, że "Studio Polska" pojawi się na antenie. Ale będzie to specjalne wydanie w innej niż dotychczas formule. Tematem numer jeden będzie oczywiście koronawirus.

dfhwyr9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfhwyr9
dfhwyr9