Trwa ładowanie...

Zmiany w ekipie "Warsaw Shore"

Share
Zmiany w ekipie "Warsaw Shore"
Źródło: mtv
d446o08

Ruszyły zdjęcia do kolejnej edycji najbardziej kontrowersyjnego programu w historii polskiej telewizji. Uczestnicy "Warsaw Shore" wracają do stolicy, by znów zawładnąć nocnym życiem stolicy. Wszyscy widzowie z niecierpliwością oczekują, czym zaskoczą ich w tym sezonie imprezowicze. Pierwszą niespodziankę możemy ujawnić już teraz - w domu Warsaw Shore pojawiły się dwie nowe osoby.

Po odejściu Malwiny i Ptysia szeregi ekipy zasiliła Magda. Dziewczyna wyznaje zasadę, że podczas udanej imprezy nie ma granic, których nie można przekroczyć. Ta szalona, ciemnowłosa tancerka, nie jest szczególną fanką monogamii. Zdarza się także, że po alkoholu wpadnie jej w oko dziewczyna. Czy zawróci w głowie komuś z ekipy?

d446o08

Aby wyrównać bilans damsko-męski, w domu Warsaw Shore zamieszkał nowy przystojniak, Damian. W życiu tego chłopaka liczą się tylko cztery rzeczy: forma, imprezy, muzyka trance i tatuaże. Warunkiem udanego melanżu jest dla niego skuteczny podryw. Najlepszy sposób na dziewczynę? Dobra bajera! Czy zadziała na którąś z jego nowych współlokatorek? Tego dowiecie się już niebawem.

Trzeci sezon "Warsaw Shore" już tej wiosny na antenie MTV.

d446o08

Podziel się opinią

Share
d446o08
d446o08