Trwa ładowanie...
d4apeba
d4apeba

Wracający do TVP 2 *Tomasz Kammel poprowadzi od piątku “Pytanie na śniadanie” w parze z Olimpią Ajakaiye. Tymczasem z “A normalnie o tej porze” znika Paweł Korusn.*

Tomasz Kammel zadebiutuje na antenie TVP 2 w piątek 18 marca br. Poprowadzi “A normalnie o tej porze”, w którym towarzyszyć będzie mu Olimpia Ajakayie. Oboje będą też nową, piątą parą “Pytania na śniadanie”, gdzie pojawią się z początkiem kwietnia. Poza nim poranny program prowadzić będą nadal: Anna Popek i Michał Olszański, Agnieszka Szulim i Roman Czejarek, Beata Sadowska i Wojciech Jagielski oraz Marzena Rogalska i Maciej
Kurzajewski.

Poza Kammelem nową prowadzącą “A normalnie o tej porze” zostanie Beata Sadowska, która wraca właśnie z urlopu. Natomiast gospodarzem programu nie będzie już Paweł Korsun. - Zawiesiliśmy współpracę, nasze drogi się rozchodzą - mówi enigmatycznie Alicja Resich-Modlińska, szefowa redakcji magazynu, w rozmowie z Wirtualnemedia.pl. Programu tymczasowo nie prowadzi też Jason Polak, który wyjechał do Izraela, ale będzie stamtąd robić materiały dla magazynu.

Po tych zmianach “A normalnie o tej porze” będzie mieć dwóch prezenterów: Tomasza Kammela i Wojciecha Jagielskiego oraz trzy prezenterki: Agnieszkę Szulim, Olimpię Ajakaiye oraz Beatę Sadowską – prowadzący będą się pojawiać w różnych konfiguracjach. Sam magazyn od poniedziałku 14 marca br. zmienił też formułę. - Zrezygnowaliśmy z gościa towarzyszącego przez kilka tematów, teraz są inni gości do każdego tematu – mówi nam Alicja Resich-Modlińska.

d4apeba

Przypomnijmy, że po pierwszym tygodniu emisji “A normalnie o tej porze” miało średnio 420 tys. widzów i 4,02 proc. udziału w rynku.

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4apeba
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4apeba