Trwa ładowanie...
ycipk-rfnga9

Zmiany w 11. edycji "Tylko muzyka. Must Be The Music"

Dobra wiadomość dla fanów show. Producenci programu zdecydowali o zwiększeniu liczby odcinków castingowych (będzie ich aż dziewięć).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmiany w 11. edycji "Tylko muzyka. Must Be The Music"
(WBF/Polsat)
ycipk-rfnga9

Pozwoli to zaprezentować wiele ciekawych, początkujących zespołów i solistów, których "Must Be The Music" promuje od początku swojego istnienia.

W dziesiątym odcinku widzowie zobaczą na żywo występy 12 półfinalistów. Dziesięciu wskazanych przez jury programu spośród wykonawców, którzy otrzymali w swoim pierwszym występie 3 lub 4 razy "tak" oraz dwóch, którzy dostali tzw. "Dzikie karty". Wzorem poprzednich edycji, jedną przyznają w głosowaniu spośród wszystkich uczestników tej edycji programu, fani show na Facebooku. Drugą zaś przydzielą jednemu z wykonawców słuchacze radia RMF FM. Po występie wszystkich półfinalistów, dwóch z największą liczbą SMS-owych głosów od widzów zmierzy się w finale show, wykonując po jeszcze jednym utworze.

Zwycięzca, jak w poprzednich edycjach, zostanie uhonorowany nagrodą 100 tys. złotych, statuetką i kampanią promocyjną na antenie radia RMF FM. Przypomnijmy, że 11. edycja "Tylko muzyka. Must Be The Music" cieszy się niesłabnącą popularnością. Sześć wyemitowanych dotychczas odcinków oglądało średnio ponad 2 miliony widzów, przy udziałach 12,5% w grupie 4+ i 12,8% w grupie komercyjnej.

ycipk-rfnga9

Zobacz także: Kora o pracy na planie "Must Be The Music"

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-rfnga9

ycipk-rfnga9
ycipk-rfnga9