"Złotopolscy": Jaka będzie nowa Marcysia?

"Złotopolscy": Jaka będzie nowa Marcysia?
Źródło zdjęć: © AKPA

27.05.2010 15:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Właśnie skończyła 29 lat. Z tej okazji na planie "Złotopolskich" wręczono jej piękny bukiet róż.

Katarzyna Pierścionek, która od niedawna zastępuje w roli Marcysi Złotopolskiej Magdalenę Stużyńską, urodziła się w Sosnowcu, a wychowywała w Dąbrowie Górniczej i Szczyrku. Jest absolwentką teatrologii na Uniwersytecie Śląskim. Dyplom aktorski otrzymała w Krakowie, a obecnie kończy egzamin aktorski Lee Strasberga w Warszawie. Prywatnie lubi taniec, poezję, malowanie obrazów olejnych, jazdę konną i atmosferę wiejskiego dworku. Nic więc dziwnego, że tak doskonale czuje się w Złotopolicach.

Aktorka, znana do tej pory z epizodów w "Na Wspólnej" i "Samym Życiu", podkreśla, że nie zamierza naśladować swojej poprzedniczki:

"Nie kopiuję, ani nie powielam, tworzę nową Marcysię".

Jaka będzie ta nowa Marcysia, którą widzowie po raz pierwszy zobaczą w jesiennych odcinkach serialu? Po pierwsze, Marcysia nadal będzie blondynką. Aktorka, która dwa lata temu miała jeszcze ciemne włosy, rozjaśniała je do kolejnych ról. W tej chwili jest bardzo jasną blondynką. Kolor włosów będzie więc taki sam, za to inny kolor oczu - brązowy! Natomiast kolorem dominującym w bardzo dziewczęcych strojach Marcysi będzie różowy. Po chorobie i ciężkich przejściach zmianie ulegnie też osobowość postaci.

"Marcysia jest bardzo energiczna, a po nieszczęściu, które ją spotkało, nabiera ogromnej siły i pewności siebie. Niczego się nie boi" - mówi aktorka, która wkroczy do akcji w bardzo smutnym momencie serialu. "Po raz pierwszy pojawię się na cmentarzu, podczas pogrzebu listonosza Józefa. Będę zamaskowana, w okularach i chustce" - dodaje.

Marcysia, jak wiadomo, cierpiała na światłowstręt i wyjechała na badania do Niemiec. Powrót do zdrowia bohaterki to idealny moment, żeby do akcji mogła wkroczyć nowa aktorka. Tak więc z chwilą odzyskania wzroku Marcysia na własne życzenie wypisuje się ze szpitala i wraca do domu, w którym zostawiła swoich bliźniaków pod opieką Magdaleny (Małgorzata Zajączkowska), Julii (Anna Milewska) i Zosi (Milena Suszyńska).

Zobacz także:

[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

KULISY KRĘCENIA SERIALI. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/kulisy-krecenia-seriali-zobaczcie-6034033576149633g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także