Trwa ładowanie...

"Złotopolscy": Czas na emeryturę!

Share
"Złotopolscy": Czas na emeryturę!
Źródło: AKPA
d1gia8m

Bohaterowie serialu "Złotopolscy" mają coraz większe problemy. Widać, że scenarzyści powoli zmierzają do zakończenia pewnych wątków, bo niebawem mamy pożegnać się ze Złotopolicami na dobre.

Tomek spędza noc w swoim mieszkaniu. Telefonuje do Berty żeby się umówić na spotkanie. Próbuje jej tłumaczyć, że nie rozumie postępowania Marylki, nie wie dlaczego nie dała mu rozwodu. Berta nie wierzy w wyjaśnienia, umawia się z Kaliną, żeby się wyżalić.

d1gia8m

Marta prosi Wieśka, żeby zniknął z jej życia. Twierdzi, że przez niego nie może jechać na wycieczkę dookoła świata. Wiesiek tłumaczy, że nie ma pieniędzy na spełnienie takiego kaprysu, bo jest tylko policjantem.

Biernacki żartuje z Zalewskiej, że „odstawiła” się dla niego. Tymczasem Zalewska idzie do sklepu Kleczkowskiej, gdzie pod nieobecność Elżuni Grzesio prowadzi sklep. Katarzyna tak czaruje Grzesia, że ten zaprasza ją na kolację.

Wiesiek otrzymuje propozycję przejścia na emeryturę. Nie udało mu się pomóc podwładnym policjantom a zaszkodził sobie.

Zobacz także:

d1gia8m

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d1gia8m

Podziel się opinią

Share
d1gia8m
d1gia8m