Zła wiadomość dla fanów "The Voice Of Poland"!

Zła wiadomość dla fanów "The Voice Of Poland"!
Źródło zdjęć: © ONS.pl

06.02.2015 15:02, aktual.: 06.02.2015 15:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od tygodni media donosiły o kolejnych zmianach w programie TVP2, jednak nikt nie przypuszczał, że szósta edycja póki co w ogóle nie dojdzie do skutku. Produkcja "The Voice" szukała nowych jurorów i pracowała nad uatrakcyjnieniem formuły, zatem decyzja władz wielu niemile zaskoczyła. Dlaczego fani muzycznego talent-show muszą uzbroić się w cierpliwość?

- Kochani! Wam - jako pierwszym - przesyłamy oficjalny komunikat dotyczący kolejnej edycji "The Voice of Poland" - "The Voice of Poland" powróci jesienią. TVP2 informuje, że emisja szóstej serii programu została przeniesiona na jesień. Powodem takiej decyzji jest dbałość o zachowanie jak najwyższych standardów programu, który uznanie widzów zawdzięcza właśnie wysokiemu poziomowi artystycznemu i realizacyjnemu.
Okres pomiędzy ostatnią, jesienną edycją a planowaną na wiosnę, szóstą odsłoną "The Voice of Poland", okazał się zbyt krótki dla producenta wykonawczego programu, firmy Rochstar Sp. z o.o., by przygotować go na równie wysokim poziomie, co poprzednie edycje. Sympatyków programu pragniemy uspokoić, że "The Voice of Poland" nie znika na stałe z ramówki TVP2. Program powróci do Dwójki jesienią 2015 roku w formule gwarantującej naszym widzom najwyższą jakość - czytamy w oficjalnym oświadczeniu zamieszczonym na Facebooku programu.

Być może na decyzji władz TVP zaważyły zmiany w składzie jurorów. Show opuściły trzy największe gwiazdy: Edyta Górniak, Justyna Steczkowska oraz Marek Piekarczyk. Wydawało się, że ich miejsce zajmą inne spragnione pracy i popularności celebrytki, m.in. Margaret czy Halina Mlynkova, jednak ostatecznie obydwie zaprzeczyły doniesieniom i odmówiły udziału w "The Voice".

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także