Trwa ładowanie...
d2ilxn0

Zbyszek Kraskowski. Czy uczestnikowi "Rolnik szuka żony" udało się znaleźć miłość?

Zbyszek Kraskowski był uczestnikiem programu "Rolnik szuka żony". Bezskutecznie próbował znaleźć partnerkę na całe życie. Ta sytuacja prawdopodobnie się zmieniła. Czy Kraskowskiemu udało się znaleźć wybrankę serca?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zbyszek Kraskowski to sympatyczna postać z programu "Rolnik szuka żony"
Zbyszek Kraskowski to sympatyczna postać z programu "Rolnik szuka żony" (Facebook.com)
d2ilxn0

Zbigniew Kraskowski był jednym z najsympatyczniejszych uczestników programu "Rolnik szuka żony". Wziął udział w czwartej edycji rozrywkowego show, jednak nie udało mu się znaleźć partnerki. Zbyszek Kraskowski zaprzyjaźnił się z Martą Manowską. Połączyła go również przyjaźń z uczestniczką drugiej edycji "Rolnik szuka żony", Anną Michalską.

Wspólne zdjęcia Zbyszka Kraskowskiego i Anny Michalskiej wywołały wiele emocji wśród fanów, którzy zaczęli kibicować parze. Okazało się jednak, że łączy ich jedynie przyjaźń. Nie wszyscy jednak w to wierzą. Tym bardziej że wspólne zdjęcia nadal pojawiają się w mediach społecznościowych.

Zbyszek Kraskowski na oficjalnym profilu na Facebooku wstawił romantyczne zdjęcie z podpisem: "Prawdziwa kobieta potrafi wszystko zrobić sama, ale prawdziwy mężczyzna jej na to nigdy nie pozwoli".

   Facebook.com
(Facebook.com)

Co sądzicie o tym wpisie? Czy Zbyszkowi Kraskowskiemu udało się znaleźć miłość? A może relacja z Anną Michalską weszła na nowy poziom?

d2ilxn0

Podziel się opinią

Share
d2ilxn0
d2ilxn0