Trwa ładowanie...
programy rozrywkowe
02-10-2014 12:00

"Zbrodnia pod lupą": analiza najgłośniejszych amerykańskich zbrodni

"Zbrodnia pod lupą": analiza najgłośniejszych amerykańskich zbrodniŹródło: mat. prasowe
d4e1jqj
d4e1jqj

Jedną z najbardziej wstrząsających spraw kryminalnych przedstawionych w programie "Pierwsza ofiara" jest śmierć Brendy Parsh i jej matki, Mary. Kobiety spotkał tragiczny los. Walkę o życie musiały stoczyć we własnym domu, do którego wtargnął napastnik. Znaleziono je martwe z postrzałem w tył głowy. Czy morderca wybrał je przypadkowo, a może plan zabójstwa przygotowywał długo i skrupulatnie? Czy były to jego pierwsze ofiary? Czy miał on coś wspólnego z innymi zbrodniami w stanie Missouri?

Do zagadkowych śledztw, które niosły ze sobą kolejne pytania i wiele wątpliwości należy też sprawa dotycząca morderstwa w Nowym Jorku. Ta zbrodnia wstrząsnęła całym miastem. Również i w tym przypadku policjanci długo zastanawiali się nad tym czy było to przypadkowe morderstwo, a może przestępstwo przemyślane i zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Czy udało im się odpowiedzieć na to pytanie? Czy udało im się schwytać napastnika zanim popełnił kolejne zbrodnie? Kim był on i jego ofiara? Dlaczego zaatakował?

Podobnych spraw będzie znacznie więcej. ID zabierze widzów na miejsca zbrodni, raz jeszcze prześledzone zostaną minione wydarzenia. Eksperci postarają się wniknąć w umysły przestępców i poznać motywy ich działania. Czy dowiedzą się czegoś nowego? Jakie postawią wnioski?

Premiera nowej serii "Pierwsza ofiara" w czwartek, 2 października, o godzinie 21:00.

d4e1jqj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4e1jqj