Trwa ładowanie...
programy rozrywkowe

"Zbrodnia pod lupą": analiza najgłośniejszych amerykańskich zbrodni

Share
"Zbrodnia pod lupą": analiza najgłośniejszych amerykańskich zbrodni
Źródło: mat. prasowe
d1ev9gq

Jedną z najbardziej wstrząsających spraw kryminalnych przedstawionych w programie "Pierwsza ofiara" jest śmierć Brendy Parsh i jej matki, Mary. Kobiety spotkał tragiczny los. Walkę o życie musiały stoczyć we własnym domu, do którego wtargnął napastnik. Znaleziono je martwe z postrzałem w tył głowy. Czy morderca wybrał je przypadkowo, a może plan zabójstwa przygotowywał długo i skrupulatnie? Czy były to jego pierwsze ofiary? Czy miał on coś wspólnego z innymi zbrodniami w stanie Missouri?

Do zagadkowych śledztw, które niosły ze sobą kolejne pytania i wiele wątpliwości należy też sprawa dotycząca morderstwa w Nowym Jorku. Ta zbrodnia wstrząsnęła całym miastem. Również i w tym przypadku policjanci długo zastanawiali się nad tym czy było to przypadkowe morderstwo, a może przestępstwo przemyślane i zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Czy udało im się odpowiedzieć na to pytanie? Czy udało im się schwytać napastnika zanim popełnił kolejne zbrodnie? Kim był on i jego ofiara? Dlaczego zaatakował?

Podobnych spraw będzie znacznie więcej. ID zabierze widzów na miejsca zbrodni, raz jeszcze prześledzone zostaną minione wydarzenia. Eksperci postarają się wniknąć w umysły przestępców i poznać motywy ich działania. Czy dowiedzą się czegoś nowego? Jakie postawią wnioski?

Premiera nowej serii "Pierwsza ofiara" w czwartek, 2 października, o godzinie 21:00.

d1ev9gq

Podziel się opinią

Share
d1ev9gq
d1ev9gq