Trwa ładowanie...

Zawsze warto. Italian nie daje za wygraną. Grozi i szantażuje Adę (odcinek 5 - streszczenie)

W 5. odcinku serialu "Zawsze warto" Italian nadal szantażuje Adę. Chce zmusić ją do spotkania ze starym klientem, grożąc synowi dziewczyny.

Zawsze warto. Italian nie daje za wygraną. Grozi i szantażuje Adę (odcinek 5 - streszczenie)Źródło: polsat
d36wjni
d36wjni

Rodzice Marty - Witold (Mariusz Bonaszewski) i Maria (Małgorzata Pieczyńska) - odnawiają przysięgę małżeńską. W trakcie rodzinnej uroczystości, w wyniku niewybrednych komentarzy najbliższej rodziny, Marta (Weronika Rosati) w końcu pozwala sobie na szczerość. Jak zareagują na jej wyznanie zgromadzeni goście?

Podczas rodzinnego wypadu do aquaparku Dorota (Katarzyna Zielińska) robi rodzinne zdjęcia telefonem Łukasza (Paweł Ławrynowicz). Zauważa całą serię nieodebranych połączeń od tajemniczej Patrycji (Dominika Pasternak). Kiedy kobieta dowie się, że jej mąż ma kochankę?

Italian (Dariusz Majchrzak) nie daje o sobie zapomnieć i nadal szantażuje Adę (Julia Wieniawa). Grozi, że jeśli dziewczyna nie spotka się ze starym klientem, jej synowi może stać się krzywda. Ada postanawia zakończyć ten układ i ma plan, jak to zrobić.

Czy to się uda i Ada w końcu będzie mogła zamknąć ten rozdział i zacząć nowy? Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Zawsze warto".

d36wjni

Zawsze warto. Odcinek 5 - środa, 2.10.2019, o godz. 21:05 Polsat

d36wjni
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36wjni