Seriale polskieZawsze warto. Italian grozi Adzie (odcinek 2 - streszczenie)

Zawsze warto. Italian grozi Adzie (odcinek 2 - streszczenie)

Zawsze warto. Italian grozi Adzie (odcinek 2 - streszczenie)
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
oprac. Anna Ryta

11.09.2019 06:56, aktual.: 11.09.2019 12:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W 2. odcinku serialu "Zawsze warto" Ada postanowi raz na zawsze odciąć się od przeszłości. Chce skończyć z prostytucją. To z kolei przysporzy jej wielkich problemów.

Zawsze warto (odcinek 2 - streszczenie) - 11.09.2019

Serialowa Ada (Julia Wieniawa) ma za sobą burzliwą przeszłość. Jako nastolatka wzięła ślub i urodziła dziecko. Jej mąż szybko zniknął, zostawiając ją z małym dzieckiem i kredytami opiewającymi na setki tysięcy złotych. Jej synek Dorian (Kamil Jaroszewski) został umieszczony w rodzinie zastępczej, a ona na skutek życia bez stałych dochodów i z długami męża została call girl i wpadła w niebezpieczne towarzystwo.

Teraz Ada postanawia zamknąć ten rozdział. Chce uciec od przeszłości, a pierwszym krokiem w stronę nowego życia będzie odcięcie się od świata prostytucji i znalezienie innego, legalnego źródła dochodów. Ten pomysł nie spodoba się jednak jej "opiekunowi" Italianowi (Dariusz Majchrzak), który ma dla Ady kolejnych klientów. Niespodziewanie odwiedzi ją w jej mieszkaniu.

- Jak idzie w szkole małemu Doriankowi? Która to już klasa? A! Zerówka, szkoła numer 25, wejście od Dolnej. Więc jak będzie? Jesteśmy przyjaciółmi? Kochanie, no przecież jesteś mi coś winna - zwróci się do przerażonej Ady.

Czy dziewczynie uda się wyrwać ze szponów prostytucji? Jaką cenę będzie musiała za to zapłacić?

Zawsze warto - odcinek 2 - środa, 11.09.2019, o godz. 21:05 Polsat.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także