Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
Zawsze warto
oprac. Anna Ryta
11-09-2019 06:56

Zawsze warto. Italian grozi Adzie (odcinek 2 - streszczenie)

W 2. odcinku serialu "Zawsze warto" Ada postanowi raz na zawsze odciąć się od przeszłości. Chce skończyć z prostytucją. To z kolei przysporzy jej wielkich problemów.

Zawsze warto. Italian grozi Adzie (odcinek 2 - streszczenie)Źródło: Materiały prasowe
d1du51l
d1du51l

Zawsze warto (odcinek 2 - streszczenie) - 11.09.2019

Serialowa Ada (Julia Wieniawa) ma za sobą burzliwą przeszłość. Jako nastolatka wzięła ślub i urodziła dziecko. Jej mąż szybko zniknął, zostawiając ją z małym dzieckiem i kredytami opiewającymi na setki tysięcy złotych. Jej synek Dorian (Kamil Jaroszewski) został umieszczony w rodzinie zastępczej, a ona na skutek życia bez stałych dochodów i z długami męża została call girl i wpadła w niebezpieczne towarzystwo.

Teraz Ada postanawia zamknąć ten rozdział. Chce uciec od przeszłości, a pierwszym krokiem w stronę nowego życia będzie odcięcie się od świata prostytucji i znalezienie innego, legalnego źródła dochodów. Ten pomysł nie spodoba się jednak jej "opiekunowi" Italianowi (Dariusz Majchrzak), który ma dla Ady kolejnych klientów. Niespodziewanie odwiedzi ją w jej mieszkaniu.

- Jak idzie w szkole małemu Doriankowi? Która to już klasa? A! Zerówka, szkoła numer 25, wejście od Dolnej. Więc jak będzie? Jesteśmy przyjaciółmi? Kochanie, no przecież jesteś mi coś winna - zwróci się do przerażonej Ady.

Czy dziewczynie uda się wyrwać ze szponów prostytucji? Jaką cenę będzie musiała za to zapłacić?

d1du51l

Zawsze warto - odcinek 2 - środa, 11.09.2019, o godz. 21:05 Polsat.

d1du51l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1du51l