Trwa ładowanie...
d38ce71
Informacja prasowa
Zawsze warto

Zawsze warto. Ada w sądzie! Wybuchnie awantura? (odcinek 8 - streszczenie)

W 8. odcinku serialu "Zawsze warto" czekają widzów spore emocje. Ada (Julia Wieniawa) bardzo chce raz na zawsze odciąć się od przeszłości i zacząć wszystko od nowa. Życie pokaże jej jednak, że nie będzie to takie proste.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zawsze warto, odcinek 8
Zawsze warto, odcinek 8 (polsat)
d38ce71

Ada (Julia Wieniawa) postanowiła skończyć z prostytucją, znalazła nową uczciwą pracę, teraz pora na zamknięcie spraw z przeszłości - mąż i ojciec jej dziecka zostawił ją z ogromnymi długami. Na szczęście w tej walce nie jest sama - zawsze może liczyć na wsparcie Marka (Jacek Knap). Przed Adą bardzo ważny dzień. Pierwsza rozprawa w sądzie, podczas której w pewnym momencie emocje wezmą górę.

- No i co wysoki sądzie?! Tak trudno jest zrozumieć, że wtedy się miało klapki na oczach? Ok, mogłam pomyśleć. Wiadomo, ale wydawało mi się, że ktoś, kto mówi mi, że mnie kocha, to dba o mnie i o moje dziecko! Ale oczywiście najłatwiej sobie siedzieć za takim stołem i krytykować! -wykrzyczy wyraźnie zdenerwowana Ada.

Jak zareaguje na to sędzia? Czy Markowi uda się uspokoić Adę? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Zawsze warto".

Zawsze warto. Odcinek 8 - środa, 23.10.2019, o godz. 21:05 Polsat

   polsat

d38ce71

Podziel się opinią

Share

d38ce71

d38ce71