Trwa ładowanie...

Zawodnika "Milionerów" pogrążyła czerwona sukienka. Znaliście odpowiedź na pytanie?

Każdy odcinek "Milionerów" dostarcza widzom ogromnych emocji. Choć z perspektywy osoby przed telewizorem pytania często są banalne, wielu zawodników zjada trema. Nie inaczej było w ostatnim odcinku, w którym zobaczyliśmy aż trzech graczy. Czy któreś pytanie sprawiło wam szczególny problem?

Zawodnika "Milionerów" pogrążyła czerwona sukienka. Znaliście odpowiedź na pytanie?Źródło: Twitter
d47hng8
d47hng8

Kamil Gornowski rozpoczął odcinek od kontynuowania rozgrywki. Niestety odpadł już po pierwszym pytaniu i ostatecznie wygrał gwarantowane 40 tys. zł.

Kolejnym zawodnikiem, który usiadł naprzeciw Huberta był Łukasz. Kiedy doszedł do drugiego pytania, musiał wykazać się bajkową wiedzą i wskazać ile rodzonych córek miała macocha Kopciuszka. Z pozoru łatwe pytanie sprawiło mu problem. Ostatecznie postanowił poprosić o pomoc swoją ciocię. Podobnie jak Łukasz wskazała ona na odpowiedź "B", czyli trzy siostry. Niestety, jak powiedział Urbański, "diabeł tkwi w szczegółach". Kopciuszek miała 2 siostry, a Łukasz pożegnał się z programem.

Szansę na wygranie miliona otrzymał Mateusz Karpalski. Sympatyczny Łodzianin od początku wyróżniał się doskonała dedukcją i wiedzą, brakowało mu jednak pewności siebie. Przy dwóch pytaniach, na które znał odpowiedź, postanowił skorzystać z kół ratunkowych.

d47hng8

Szczęście opuściło Łukasza, kiedy usłyszał pytanie za 40 tys. zł. Musiał wskazać, "która z pań wbrew protokołowi dyplomatycznemu wystąpiła przed papieżem w czerwonej sukience i z gołą głową". Po chwili namysłu i wykorzystaniu ostatniego koła ratunkowego, pół na pół, zdecydował się obstawić Melanię Trump. Niestety chodziło o Raisę Gorbaczową. Łukasz zakończył program z tysiącem złotych. A wy kojarzycie kreację żony Michaiła Gorbaczowa?

Zobacz też: Hubert Urbański o kulisach "Milionerów"

d47hng8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47hng8