Trwa ładowanie...
d25lhq2

Zawodniczka MMA, Karolina Owczarz, zagra w nowym serialu AXN, "Znaki"

Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do kolejnej produkcji AXN. Karolina Owczarz, mistrzyni Polski w boksie, wcieli się w jedną z głównych bohaterek. Sportowe umiejętności na pewno jej się przydadzą. Serial zadebiutuje w telewizji jesienią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Debiutantka
Debiutantka (Materiały prasowe)
d25lhq2

"Znaki" to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela, który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

   Materiały prasowe

Karolina Owczarz wcieli się w serialu w Martynę, byłą uczennicę miejscowej szkoły i członkinię klubu sportowego, która wchodzi w konflikt z jedną z głównych bohaterek produkcji. Karolinę będzie można zobaczyć w czterech odcinkach "Znaków". Na ekranie pojawi się m.in. obok Heleny Englert i Jaspera Sołtysiewicza.

Karolina przez wiele lat trenowała boks, jest mistrzynią Polski i medalistką wielu krajowych i międzynarodowych zawodów. Przez kilka lat pracowała też jako dziennikarka sportowa. Od 2017 roku trenuje MMA, na początku 2018 r. stoczyła swoją debiutancką walkę na gali jednej z największych federacji w Europie KSW 42.

   Materiały prasowe

Za reżyserię serialu odpowiadają Jakub Miszczak (Sprawiedliwi - Wydział kryminalny, Licencja na wychowanie) i Marcin Ziębiński (Kiedy rozum śpi, Dublerzy). Scenarzystami "Znaków" są Błażej Przygodzki (Sprawiedliwi - Wydział kryminalny, Policjantki i Policjanci, Licencja na wychowanie), Paulina Murawska (Ultraviolet, Komisarz Alex, Być jak Kazimierz Deyna), Wojciech Miłoszewski (Wataha, Prokurator). *Premiera serialu zaplanowana jest na jesień 2018 roku. *

d25lhq2

Podziel się opinią

Share

d25lhq2

d25lhq2