Trwa ładowanie...

Zawadzka komentuje odejście z "The Voice": "Bardzo żałuję"

Od kilku dni plotkowano, że Marcelina Zawadzka nie pojawi się w "The Voice of Poland". Prezenterka w końcu zabrała głos.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Marcelina Zawadzka
Marcelina ZawadzkaŹródło: East News
dgno0ux

Marcelina Zawadzka była jedną ze współprowadzących popularny format muzyczny "The Voice of Poland". Gwiazda świetnie sprawdzała się w tej roli, pomimo że prowadziła jeszcze inne programy i miała kilka pobocznych projektów. Od niedawna pojawiają się głosy, że Marceliny zabraknie w jesiennej edycji show. Jaka jest prawda? Zawadzka odniosła się do plotek.

- W te wakacje nagrywam dwie edycje "Bake Off - Ale Ciacho!". Do końca września jestem na planie, a do tego dochodzi serial i "Pytanie na Śniadanie". W "The Voice" wręcza się koperty uczestnikom w wakacje, więc nie mogłabym pogodzić tego wszystkiego. Bardzo żałuję, ale zostają Basia Kurdej-Szatan, Tomek Kammel, Maciej Musiał... To jest obopólna decyzja - wyznała w rozmowie z Party.pl.

dgno0ux

Przypomnijmy, że Marcelina Zawadzka pozostaje prowadzącą programu "Pytanie na śniadanie", "Bake Off - Ale Ciacho" i "Bake Off - Ale Ciacho" dla dzieci. Być może prezenterka zdecyduje się pojawić w kolejnej edycji "The Voice of Poland", jeśli tylko pozwoli jej na to czas.

Trzymamy kciuki za Marcelinę!

ZOBACZ TAKŻE: Szczawińska i Zawadzka szczerzą się do paparazzi

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dgno0ux

Podziel się opinią

Share
dgno0ux
dgno0ux