Trwa ładowanie...
d3ahyes

Zawadzka komentuje odejście z "The Voice": "Bardzo żałuję"

Od kilku dni plotkowano, że Marcelina Zawadzka nie pojawi się w "The Voice of Poland". Prezenterka w końcu zabrała głos.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka (East News)
d3ahyes

Marcelina Zawadzka była jedną ze współprowadzących popularny format muzyczny "The Voice of Poland". Gwiazda świetnie sprawdzała się w tej roli, pomimo że prowadziła jeszcze inne programy i miała kilka pobocznych projektów. Od niedawna pojawiają się głosy, że Marceliny zabraknie w jesiennej edycji show. Jaka jest prawda? Zawadzka odniosła się do plotek.

- W te wakacje nagrywam dwie edycje "Bake Off - Ale Ciacho!". Do końca września jestem na planie, a do tego dochodzi serial i "Pytanie na Śniadanie". W "The Voice" wręcza się koperty uczestnikom w wakacje, więc nie mogłabym pogodzić tego wszystkiego. Bardzo żałuję, ale zostają Basia Kurdej-Szatan, Tomek Kammel, Maciej Musiał... To jest obopólna decyzja - wyznała w rozmowie z Party.pl.

d3ahyes

Przypomnijmy, że Marcelina Zawadzka pozostaje prowadzącą programu "Pytanie na śniadanie", "Bake Off - Ale Ciacho" i "Bake Off - Ale Ciacho" dla dzieci. Być może prezenterka zdecyduje się pojawić w kolejnej edycji "The Voice of Poland", jeśli tylko pozwoli jej na to czas.

Trzymamy kciuki za Marcelinę!

ZOBACZ TAKŻE: Szczawińska i Zawadzka szczerzą się do paparazzi

d3ahyes

Podziel się opinią

Share

d3ahyes

d3ahyes