Trwa ładowanie...

Zatoka Sztuki Beach Club Sezon 2015

Share
Zatoka Sztuki Beach Club Sezon 2015
Źródło: mat. prasowe
d3mfksp

Sierpień rozpoczynamy koncertem Dawida Podsiało w jego macierzystym zespole – Curly Heads. Pokręcone głowy piątki przyjaciół, pomimo burzliwego okresu solowej kariery Dawida, tworzyło i nadal skutecznie tworzy muzykę pełną energii, rockowych brzmień, swobody i zadziornego wokalu Dawida, o czym przekonamy się już 6 sierpnia. Czwarty headliner tegorocznego Lotto Music to pochodząca z Reykjaviku grupa GUS GUS, która zagra w Zatoce Sztuki 13 sierpnia. Są jednym z najbarwniejszych zjawisk na muzycznej scenie - ich koncerty mają formę multimedialnego happeningu, gdzie muzyce towarzyszą efekty świetlne, tańce na scenie czy projekcje multimedialnych filmów. 14 sierpnia plażę Zatoki Sztuki wypełni groove i flow z pogranicza hip-hopu i soulu połączony z ciężkimi gitarowymi brzmieniami, które zaserwuje AFROMENTAL prezentując materiał promujący najświeższy album „Mental House”. 21 sierpnia scenę oddajemy FISZ EMADE w wersji koncertowej – TWORZYWO - w mocno poszerzonym składzie, wsparci znakomitymi muzykami.

Na zakończenie blisko dwumiesięcznej muzycznej uczty, w ostatni weekend sierpnia po raz pierwszy i jedyny w Polsce koncert amerykańskiego rapera – TYGA (28.08). To jedna z najgorętszych i najbarwniejszych postaci dzisiejszego mainstreamu. I już naprawdę na sam koniec czyli 29 sierpnia scena Zatoki Sztuki po raz ostatni w tym sezonie będzie gościć dźwięki Natalii Przybysz, XXanaxx i Skubasa.

Zatoka Sztuki Beach Club stało się jednym z najmodniejszych i najczęściej odwiedzanych miejsc w Polsce, które bezapelacyjnie co roku pracuje na miano „kultowego” na rozrywkowej i kulturalnej mapie Polski. Podczas trwającego blisko 2 miesiące święta muzyki i zabawy przy zachodach słońca usłyszeliśmy gwiazdy światowego formatu, reprezentujące niemalże wszystkie style muzyczne. DJe, live acty, koncerty, oprawa multimedialna, taneczne show dodają pikanterii wszystkim imprezom.

d3mfksp

Zatoka Sztuki Beach Club to najbardziej ekskluzywna plaża nad Bałtykiem – basen, bary, strefa chillout, jacuzzi, komfortowe łóżka plażowe...w tym miejscu słońce świeci przez całe wakacje, tak więc warto je odwiedzić. Jak nie w tym, to w następnym sezonie.

(fot. mat. prasowe)
Źródło: (fot. mat. prasowe)
d3mfksp

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mfksp
d3mfksp