Trwa ładowanie...

Zastąpili Pospieszalskiego. I zostają w TVP!

Share
Zastąpili Pospieszalskiego. I zostają w TVP!Źródło: AKPA
d24jg8k

[

]( http://www.fakt.pl )
Już w środę 8 czerwca ostatni w tym sezonie odcinek "Mam inne zdanie", programu, który zastąpił "Warto rozmawiać" Jana Pospieszalskiego. *Krzysztof Ziemiec zdradza nam, co tym razem będzie tematem programu.*

d24jg8k

– Będziemy chcieli podsumować nasze przygotowania do Euro, ale nie pod względem sportowym, ale infrastruktury, czyli dróg i kolei. To jest przecież temat, który wszystkich z nas bardzo interesuje, a zarazem najbardziej kuleje. Spróbujemy więc odpowiedzieć, co nam zostanie z Euro – nam wszystkim obywatelom, a nie tylko kibicom – mówi nam Krzysztof Ziemiec, dziennikarz, którego telewizyjnym partnerem jest Marek Zając.

Dziennikarz ubolewa też, że to już ostatni odcinek „Debaty” w tej ramówce.
– Mam nadzieję, że powrócimy na antenę jesienią. Przynajmniej takie są zapewnienia naszego dyrektora. Mówi się, że ten program jest potrzebny i się sprawdził. Co prawda wielu widzów zabiera nam Dwójkowy „Magazyn Express reporterów”, bo to program, który od lat jest na antenie i ma wierną widownię. Jestem jednak pewien, że i my zdobędziemy kolejnych widzów. Mam dowody na to, że „Mam inne zdanie” cieszy się sympatią ludzi. Napotkani na ulicy ludzie mówią mi, że chętnie oglądają ten program. Nic dziwnego – „Mam inne zdanie” nie jest tendencyjne i daje szansę wypowiedzenia się obu stronom sporu – podsumowuje Krzysztof Ziemiec .

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, emisja premierowych odcinków programu jest planowane już na wakacje.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Były Madonny mizia ukochaną po brzuszku

d24jg8k

Zobacz także:

Jan Pospieszalski

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d24jg8k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24jg8k
d24jg8k