Zaskakujące sceny w "Pytaniu na śniadanie". Tomaszewska wyjawiła intymny sekret

W czwartkowym "Pytaniu na śniadanie" doszło do zaskakujących scen
W czwartkowym "Pytaniu na śniadanie" doszło do zaskakujących scen
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.09.2023 09:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czwartkowe wydanie "Pytania na śniadanie" Małgorzata Tomaszewska zapamięta pewnie do końca życia. Na wizji doszło bowiem do wzruszających scen. - Widzisz, jaką będziesz miała pamiątkę? - mówił jej ekranowy partner Aleksander Sikora.

"Kochani, chciałam się z wami podzielić wspaniałą nowiną i naszym szczęściem" - napisała prowadząca "Pytania na śniadanie", a wpis zilustrowała zdjęciami z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem.

Od tamtego czasu Małgorzata Tomaszewska nie zabierała za bardzo głosu na temat ciąży. Nie wiadomo np. kto jest ojcem dziecka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"To były pierwsze kopnięcia"

Ale w czwartkowym wydaniu "Pytania na śniadanie" widzowie byli świadkiem scen, które dobitnie pokazały, w jakim stanie jest teraz prowadząca.

W panelu, którego gościnami były ekspertki żywienia, rozmawiano o deserach i słodkościach. Kiedy nadszedł moment, w którym prowadzący zwykle zapowiadają następną rozmowę, Tomaszewska niespodziewanie zabrała głos.

- Panie się tak na mnie patrzyły i ty też tak zerkałeś, ale nie wzruszyłam się tą glukozą. Po raz pierwszy dziecko chyba z pięć razy mnie kopnęło podczas tej rozmowy. To były pierwsze kopnięcia i dlatego tak się wzruszyłam - mówiła prowadząca do siedzącego obok Aleksandra Sikory.

- Och, jeszcze bardziej słodko niż myśleliśmy - dorzuciła wyraźnie rozanielona jedna z ekspertek.

Głos zabrał też Sikora, który błyskawicznie odnalazł się w tej niecodziennej sytuacji.

- Widzisz, jaką będziesz miała pamiątkę? Bo to szło na żywo - stwierdził pracownik TVP.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" bierzemy na warsztat "One Piece" Netfliksa, masakrujemy "Ślub od pierwszego wejrzenia""Żony Warszawy", a także rozwiązujemy "Problem trzech ciał" i innych nadchodzących ekranizacji. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także