Trwa ładowanie...
marta manowska

"Zaręczona w Paryżu?". Magazyn snuje domysły. Ile w tym prawdy?

Marta Manowska dba o to, by w sieci nie krążyło wiele plotek na temat jej życia prywatnego. Szczelny filtr dla informacji czasem jednak przecieka. Pojawiają się teraz domysły, że być może prowadząca "Rolnik szuka żony" zaręczyła się.

Share
"Zaręczona w Paryżu?". Magazyn snuje domysły. Ile w tym prawdy?
Źródło: Instagram.com
d3zigzy

Marta Manowska jest nie tylko prowadzącą "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". W pewien sposób stała się też powierniczką problemów rolników i seniorów, którzy szukają swojej drugiej połówki. Opowiadają jej o swoich relacjach, bo wiedzą, że mogą jej zaufać. Nietrudno sobie wyobrazić, że skoro Marta pomaga bohaterom show znaleźć miłość, to widzowie będą zainteresowani jej życiem uczuciowym. A podobno dzieje się w nim wiele dobrego.

Zobacz: Marta Manowska: Jestem zakochana, ale to trudna miłość

"Dobry tydzień" umieścił Manowską na okładce z dopiskiem: "zaręczyła się w Paryżu?". W artykule możemy przeczytać o jej ostatniej podróży do Paryża. Marta na swoim instagramowym profilu relacjonowała romantyczną wycieczkę, w której prawdopodobnie towarzyszył jej partner. "Prawdopodobnie", bo prezenterka celowo nie pokazuje, z kim się spotyka. Krążą jednak od dłuższego czasu plotki, że jest związana z Adamem, dźwiękowcem z programu "Sanatorium miłości".

d3zigzy

Cóż, skoro Manowska pozowała szczęśliwa w Paryżu, to pojawiły się domysły, że pewnie Adam się jej tam oświadczył. Jak gdyby jedyną słuszną atrakcją w Paryżu było składanie miłosnych deklaracji...

Ale prezenterka - być może nieświadomie - sama skierowała na siebie uwagę kolorowej prasy.

- Jedyna na lotnisku z różami. Skoro i Francuzi zwracają na to uwagę. I na osobistej i w kokpicie to chyba nieźle wyszła ta ostatnia noc w Paryżu. Nigdy jej nie zapomnę - napisała przy jednym ze zdjęć z wycieczki.

Kto wie, może Manowska niedługo naprawdę ogłosi, że podczas wyjazdu dostała pierścionek zaręczynowy?

Zdecydowanie zrobi to na własnych warunkach. O "znikającej obrączce" była już przecież mowa w... 2018 r.

- Zawsze przychodzi moment, w którym zaczyna się intensywniej myśleć o sprawach uczuciowych. Wszyscy marzymy, żeby mieć blisko kochającą osobę - mówiła Manowska w jednym z wywiadów.

d3zigzy

Podziel się opinią

Share
d3zigzy
d3zigzy