Trwa ładowanie...

"Zaprzysiężeni": Drugi sezon serialu już w Polsce

Share
"Zaprzysiężeni": Drugi sezon serialu już w Polsce
Źródło: 13th Street Universal
d1ug2ch

We wtorek (17 stycznia) na antenę kanału 13TH STREET Universal powróci serial *"Zaprzysiężeni". Przedstawia on historię niebanalnej, irlandzkiej rodziny, w której domownicy przy niedzielnym obiedzie nie rozmawiają o dzieciach, wakacjach czy problemach sercowych, ale o zbrodniach, przemocy i przestrzeganiu prawa.*

Frank Reagan (w tej roli jeden z najbardziej znanych wąsaczy w Hollywood Tom Selleck)
jest szefem nowojorskiej policji. Dwaj synowie Danny (Donnie Wahlberg)
i Jamie (Will Estes)
poszli w jego ślady. Także dziadek młodych policjantów, emerytowany Henry Reagan, pracował w tym zawodzie.

d1ug2ch

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28860,title,Zaprzysiezeni,serial.html )**

Danny - najstarszy syn Franka, weteran wojny w Iraku, jest bezkompromisowym stróżem prawa. W swojej pracy często stosuje niekonwencjonalne metody z pogranicza prawa. Jamie, absolwent Harvardu, dla policji porzucił karierę prawnika. Jedyną kobietą wśród Reaganów jest samotna matka Erin (Bridget Moynahan), asystentka Prokuratora Okręgowego Nowego Jorku.

d1ug2ch

Niemały wpływ na kształt scenariusza "Zaprzysiężonych" miał podobno sam Tom Selleck, który w przekonujący sposób przedstawił scenarzystom i producentom swoją wizję fabuły i rozwoju postaci. Efekt współpracy doświadczonego aktora oraz znakomitych scenarzystów (autorów m.in. scenariusza do serialu Rodzina Soprano) jest fantastyczny! Pogłębione wątki, wzajemne relacje bohaterów oraz ich problemy powodują, że serial jest bardzo realistyczny, a postaci bliskie widzom. W Ameryce serial przyciągnął przed telewizory miliony widzów, a jak twierdzi odtwórca roli Danny’ego - Donnie Wahlberg, "rzeczywistość Zaprzysiężonych ma także wpływ na funkcjonowanie nowojorskiej policji".

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28860,title,Zaprzysiezeni,serial.html )**

d1ug2ch

W drugim sezonie twórcy serialu zapewnią widzom dużą dawkę przygód, emocji i niespodzianek. Już w pierwszym odcinku nowej serii widzowie zobaczą nietuzinkowych gości - wielokrotnych laureatów nagrody Grammy. Będą to: fantastyczny Tony Bennett (wokalista jazzowy, którego płyta "The Art of Exellence" z udziałem Raya Charlesa, znajdowała się przez 35 tygodni na liście bestsellerów jazzowych), zjawiskowa Carrie Underwood (wokalistka country, której albumy i single wielokrotnie pokrywały się platyną) oraz wszechstronnie utalentowana Kelli O’Hara (piosenkarka i aktorka, występująca między innymi na Broadway’u).

Serial "Zaprzysiężeni" pełen jest w niebanalnych wątków i wydarzeń, które nie tylko trzymają widza w napięciu, ale także wzbudzają ogromną ciekawość i chęć poznania rozwiązań. Jak stróże prawa poradzą sobie w tym sezonie z rozwikłaniem zagadek morderstw i jak poprowadzą śledztwa, przekonamy się już niedługo, włączając kanał 13TH STREET Universal.

Premiera drugiego sezonu "Zaprzysiężonych" we wtorek, 17 stycznia o godz. 21:00. Kolejne emisje w każdy wtorek o godzinie 21:00, powtórki w piątki, od 20 stycznia o godzinie 22:00.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28860,title,Zaprzysiezeni,serial.html )**

d1ug2ch

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d1ug2ch

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d1ug2ch

Podziel się opinią

Share
d1ug2ch
d1ug2ch