Trwa ładowanie...

"Zaprzysiężeni": 3. sezon serialu od sierpnia na 13th Street Universal

Share
"Zaprzysiężeni": 3. sezon serialu od sierpnia na 13th Street Universal
Źródło: 13th Street Universal
d263glj

13th <a href="https://film.wp.pl/street-the-6030521237295745c">Street</a> Universal zaprasza na 3. sezon serialu <a href="http://aleseriale.pl/sid,28860,title,Zaprzysiezeni,serial.html">„Zaprzysiężeni”</a>. Premierowe odcinki najnowszej serii w każdy wtorek, od 6 sierpnia o godz. 22:00.

„Zaprzysiężeni” to serial ukazujący trzypokoleniową irlandzką rodzinę policjantów strzegących prawa w Nowym Jorku. Główny bohater, komisarz Frank Reagan, zarządza nie tylko wydziałem, ale i swoimi najbliższymi. Jest dyplomatą, zwłaszcza gdy ma do czynienia z polityką, z którą nie radził sobie jego pewny siebie ojciec Henry.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28860,title,Zaprzysiezeni,serial.html )**

d263glj

Źródłem dumy i troski Franka jest jego najstarszy syn Danny. To doświadczony, oddany rodzinie detektyw, weteran wojny w Iraku, który aby rozwiązać sprawę stosuje wzbudzające wątpliwości praktyki. Jedyną kobietą w klanie Reagana jest Erin, Asystentka Prokuratora Okręgowego Nowego Jorku, która właśnie została samotną matką. Erin stara się być pośrednikiem między braćmi i ojcem. Jamie, najmłodszy z Reaganów, świeżo upieczony absolwent Wydziału Prawa na Harvardzie to „złoty chłopiec”. Nie mogąc odmówić rodzinnej tradycji decyduje się zawiesić lukratywną karierę prawnika i zostaje rekrutem w policji.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28860,title,Zaprzysiezeni,serial.html )**

d263glj

W najnowszym, 3. sezonie „Zaprzysiężonych”, Danny będzie prowadził śledztwo w sprawie zastrzelenia 10-letniego chłopca, a także będzie szukał powiązań między ofiarami z pozoru odrębnych morderstw. Inni członkowie klanu Reaganów stawiać będą czoła równie trudnym zadaniom. Erin otworzy sprawę morderstwa dziewczyny z 1998 roku, a Jamie pozna chłopca z trudnej rodziny.

Emisja w każdy wtorek od 6 sierpnia o godz. 22:00 na 13th Street Universal.

d263glj

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d263glj
d263glj