Trwa ładowanie...

"Zapraszam do stołu": Premiera nowej serii w poniedziałek 22 września o godz. 20:00!

Share
"Zapraszam do stołu": Premiera nowej serii w poniedziałek 22 września o godz. 20:00!
Źródło: mat. prasowe
d1xtkgo

Kto okaże się najlepszym gospodarzem i kucharzem? Kto zdobędzie nagrodę? Dowiemy się tego tylko na antenie BBC Entertainment.

BBC Entertainment przedstawia kolejną serię programu Zapraszam do stołu. Przed nami jeszcze więcej zwrotów akcji, kuchennych porażek i sporów.

d1xtkgo

Zapraszam do stołu to program, w którym śledzimy losy czworga nieznających się osób. Każda próbuje zaimponować pozostałym swoimi talentami kulinarnymi i atmosferą w czasie przyjęcia urządzonego we własnym domu. W ciągu tygodnia czworo kucharzy-amatorów kolejno organizuje elegancką kolację, po której pozostali uczestnicy oceniają gospodarza w dziesięciopunktowej skali. Oceniający biorą pod uwagę nie tylko jakość potraw, ale także atmosferę w czasie przyjęcia i sposób podania jedzenia. A w czasie samej kolacji nikt nie przepuści sposobności do pomyszkowania po domu konkurenta - wszystko po to, aby zwiększyć swoje szanse na główną nagrodę. Pod koniec tygodnia uczestnik, który zdobył najwięcej punktów, dostaje 1000 funtów.

Widzom ósmej serii trudno będzie zachować powagę. Pojedynkom kulinarnym towarzyszą starcia różnych charakterów i osobowości - strzelać będą nie tylko korki od szampana! Zobaczymy i usłyszymy kłótnie, złośliwości, a nawet obelgi - kolejne kieliszki wina sprawią, że zachowania uczestników nie zawsze będą wzorowe.

Program Zapraszam do stołu nie byłby taki sam bez ironicznych i sarkastycznych komentarzy zza kadru, wygłaszanych przez "niewidzialnego gościa". To naprawdę powrót w wielkim stylu - widzowie na pewno nie będą zawiedzeni.

d1xtkgo

Podziel się opinią

Share
d1xtkgo
d1xtkgo