Trwa ładowanie...

"Zapraszam do stołu": Premiera nowej serii w poniedziałek 22 września o godz. 20:00!

Share
"Zapraszam do stołu": Premiera nowej serii w poniedziałek 22 września o godz. 20:00!
Źródło: mat. prasowe
d19vkfn

Kto okaże się najlepszym gospodarzem i kucharzem? Kto zdobędzie nagrodę? Dowiemy się tego tylko na antenie BBC Entertainment.

BBC Entertainment przedstawia kolejną serię programu Zapraszam do stołu. Przed nami jeszcze więcej zwrotów akcji, kuchennych porażek i sporów.

Zapraszam do stołu to program, w którym śledzimy losy czworga nieznających się osób. Każda próbuje zaimponować pozostałym swoimi talentami kulinarnymi i atmosferą w czasie przyjęcia urządzonego we własnym domu. W ciągu tygodnia czworo kucharzy-amatorów kolejno organizuje elegancką kolację, po której pozostali uczestnicy oceniają gospodarza w dziesięciopunktowej skali. Oceniający biorą pod uwagę nie tylko jakość potraw, ale także atmosferę w czasie przyjęcia i sposób podania jedzenia. A w czasie samej kolacji nikt nie przepuści sposobności do pomyszkowania po domu konkurenta - wszystko po to, aby zwiększyć swoje szanse na główną nagrodę. Pod koniec tygodnia uczestnik, który zdobył najwięcej punktów, dostaje 1000 funtów.

d19vkfn

Widzom ósmej serii trudno będzie zachować powagę. Pojedynkom kulinarnym towarzyszą starcia różnych charakterów i osobowości - strzelać będą nie tylko korki od szampana! Zobaczymy i usłyszymy kłótnie, złośliwości, a nawet obelgi - kolejne kieliszki wina sprawią, że zachowania uczestników nie zawsze będą wzorowe.

Program Zapraszam do stołu nie byłby taki sam bez ironicznych i sarkastycznych komentarzy zza kadru, wygłaszanych przez "niewidzialnego gościa". To naprawdę powrót w wielkim stylu - widzowie na pewno nie będą zawiedzeni.

d19vkfn

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19vkfn
d19vkfn