Trwa ładowanie...

Zapadł wyrok w sprawie pasierba Iwony Pavlović. 26-latek trafi do więzienia

Jakub O., syn Wojciecha Oświęcimskiego i pasierb Iwony Pavlović, w sierpniu 2009 roku uczestniczył w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym. Z kolegami skatował 27-letniego mieszkańca Piły, który nad ranem wracał z dyskoteki. Ciosy oprawców doprowadziły do obrzęku mózgu. Mężczyzna umierał w szpitalu przez kilka dni.

Zapadł wyrok w sprawie pasierba Iwony Pavlović. 26-latek trafi do więzieniaŹródło: ONS.pl
dex16bn
dex16bn

Jurorka "Tańca z gwiazdami" zapewniała w wywiadach, że zna swojego pasierba na tyle długo, że wie jak bardzo jest "wspaniały i wrażliwy". Pavlović twierdziła, że to po prostu okrutny zbieg okoliczności sprawił, że razem z kolegami skatowali innego mężczyznę na śmierć.

Sąd pierwszej instancji skazał Jakuba O. na 20 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 5 lat, 5400 zł grzywny i 8 tys. zadośćuczynienia. Sąd Apelacyjny zakwestionował wyrok i skierował sprawę do Sądu Najwyższego. Ten wyrok skasował i nakazał Sądowi Okręgowemu w Poznaniu zacząć sprawę od nowa.

Jak informuje "Twoje Imperium", sprawa ta ponownie wróciła na wokandę nieco ponad miesiąc temu. Sąd Okręgowy w Poznaniu skazał go na 2 lata i 9 miesięcy pozbawienia wolności. W uzasadnieniu wyroku sędzia powiedziała, że wina oskarżonego "nie budzi żadnych wątpliwości". Wyrok nie jest prawomocny.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

dex16bn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dex16bn