Trwa ładowanie...

Zanurzył się w bali z lodem. Wyskoczył tak, że było o centymetry od wpadki

Robert Stockinger znany jest z tego, że w "Dzień dobry TVN" podejmuje się ekstremalnych zadań. Nie straszne mu morsowanie w lodzie na oczach tysięcy widzów. Reakcje prowadzących na jego ostatni wyczyn, mówią same za siebie.

"Ekstremalne" wyzwania w "Dzień dobry TVN""Ekstremalne" wyzwania w "Dzień dobry TVN"Źródło: screen, fot: x
d16e9c6
d16e9c6

Tak, to już teraz. Zaczyna się sezon na morsowanie. W "Dzień dobry TVN" uprzedzono trend na publikowanie zdjęć z wchodzenia do lodowatej wody i przygotowano pierwszy materiał o ekstremalnym morsowaniu. Robert Stockinger spotkał się z Valerijanem Romanowskim, który chce pobić rekord Guinnessa w nurkowaniu w bali wypełnionej lodem. Przed Romanowskim kosmicznie trudne zadanie, bo będzie musiał spędzić w lodzie 2 godziny i 35 minut, by zapisać się w historii.

Stockinger postanowił sprawdzić, jakie to uczucie choćby przez kilkanaście sekund.

Zobacz: Morsowanie. Jak zacząć i na co zwrócić uwagę?

Romanowski pokazał Stockingerowi, że wejście do bali z lodem nie jest niemożliwe. Zaczęło się od rozgrzewki, która polegała na oblaniu się zimną wodą z wiadra.

d16e9c6

Stockinger zanurzył się w lodzie i szło mu to całkiem nieźle. Po kilkunastu sekundach Romanowski polecił mu całkowicie się zanurzyć. Wtedy dopiero poczuł prawdziwe zimno. Wynurzył się z prędkością światła. Tak szybko, że spodenki prawie zsunęły się z bioder. Operator zachował przytomność i szybko skierował kamerę na twarz Stockingera.

Reakcje prowadzących były bezbłędne. Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik nie dowierzali w to, co zobaczyli na ekranie w studio.

dzień dobry tvn screen
Źródło: screen, fot: x

"Dzień dobry TVN" podzielił się filmikiem ze Stockingerem na TikToku.

d16e9c6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16e9c6