Zamachowska wzruszyła się w "Pytaniu na Śniadanie". Wszystko przez swojego syna

Zamachowska wzruszyła się w "Pytaniu na Śniadanie". Wszystko przez swojego syna
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

28.08.2017 20:06, aktual.: 28.08.2017 21:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gwiazda w poniedziałkowym wydaniu programu nie kryła poruszenia. Podczas rozmowy z Piotrem Wojtasikiem, dziennikarzem "Vivy!", wyraźnie łamał jej się głos.

Niedawno dziennikarka wraz z synem Tomaszem udzieliła szczerego wywiadu na łamach "Vivy!". To właśnie podczas tej rozmowy gwiazda po raz pierwszy opowiedziała o chorobie, z którą zmaga się nastolatek. Tomek choruje na zespół Aspergera. Jest to zaburzenie, które najczęściej objawia się nieumiejętnością lub brakiem chęci współpracy w grupie, niezdarnością ruchową, zaburzeniami mowy czy trudnościami w komunikacji niewerbalnej.Wywiad odbił się szerokim echem w mediach.

W poniedziałek do studia "Pytania na Śniadanie" został zaproszony dziennikarz "Vivy!", Piotr Wojtasik. Gość wraz z Moniką Zamachowską miał skomentować ostatnie wydarzenia w polskim show-biznesie. Redaktor wypowiedź rozpoczął od podziękowań dziennikarce za to, że odważyła się szczerze opowiedzieć o tym, jak zmaga się z chorobą syna.

- Wszyscy byliśmy wzruszeni i poruszeni tym wywiadem. Nie mogliśmy się doczekać, aż ten numer wyjdzie. (...) Słabość jest tak naprawdę wielką siłą - powiedział Wojtasik.

Gwiazda zdradziła, że przez 6 lat próbowano zdiagnozować zespół Aspergera u Tomasza. Wspomniała również, że jeden ze specjalistów nazwał jej syna "dziwolągiem".

Monice Zamachowskiej trudno było powstrzymać emocje, a na wizji pojawiły się nawet łzy wzruszenia. Gwiazda podkreśliła, że chce dodać też otuchy innym matkom i rodzinom, które zmagają się z takim schorzeniem u swoich dzieci.

Obraz
© tvp
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także