Trwa ładowanie...
07-02-2017 17:24

Zamach przerwie szczęście weselników? Dramatyczne sceny w 147. odcinku "Grzech Fatmagül"

Ślub, narodziny i zamach na życie. Turecki serial "Grzech Fatmagül" o sercowych perypetiach tytułowej bohaterki i losów prominentnych związanych z nią rodzin cieszy się dużą popularnością w Polsce. Fabuła zbliża się do kluczowych wydarzeń. Co się wydarzy w najbliższym odcinku?

Zamach przerwie szczęście weselników? Dramatyczne sceny w 147. odcinku "Grzech Fatmagül"Źródło: Materiały prasowe
d3dcsr5
d3dcsr5

W 147. odcinku "Grzech Fatmagül" wreszcie dojdzie do wyczekiwanego przez wszystkich wydarzenia. Nadchodzi dzień wesela Fatmagül i Kerima. Choć wszystkim udzieli się radosna atmosfera, nikt nie spodziewa się zbliżającego się niebezpieczeństwa.

Wszyscy też niecierpliwie czekają na Asu (Sevtap Özaltun), która ma wskazać zagrażającego weselnikom zamachowca. Kobieta nie dociera jednak na miejsce, po drodze zaczyna rodzić i razem z Samim jedzie do szpitala. Tymczasem na weselu brakuje też Ömera (Alper Kut), który udaje się do Izmiru, gdzie w imieniu Fatmagül i Kerima składa doniesienie o popełnieniu przestępstwa. Mustafa zostaje przewieziony do prokuratury, w celu złożenia zeznań. Wszystkiego się jednak wypiera.

Tymczasem wynajęty przez niego mężczyzna dostaje się na przyjęcie w przebraniu kelnera. Kerim i Fatmagul siadają wraz z najbliższymi przy stole, gdzie składają sobie małżeńską przysięgę. "Tak długo, jak żyję, będę uszczęśliwiał Fatmagul" - mówi Kerim. Potem wszyscy składają podpisy i małżeństwo zostaje zawarte. Goście cieszą się, a Fahrettin nawet - nie wiedząc, z kim ma do czynienia - dzieli się życzeniami z zabójcą przebranym za kelnera.

Yaszaranowie tracą firmę, a wszystko, co do nich należy ma zostać zlicytowane z powodu długów. Reszat Yaszaran (Musa Uzunlar) nie wytrzymuje napięcia i dostaje zawału. W krytycznym stanie zostaje przewieziony do szpitala.

d3dcsr5

Co się się jeszcze wydarzy? Dowiecie się już z z 147. odcinka. Emisja w środę, 8 lutego o 13.50 na antenie TVP1.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Tutaj sprawdzicie aktualny program TV.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: Telewizja WP: Seriale, które wciskają w fotel

d3dcsr5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dcsr5