Trwa ładowanie...
pierwsza miłość
16-03-2010 10:56

Zamach na życie bohatera "Pierwszej miłości"

Share
Zamach na życie bohatera "Pierwszej miłości"Źródło: Telewizja Polsat
d1geg6j

W serialu "Pierwsza miłość" dojdzie do niezwykle niebezpiecznych wydarzeń. Na stołówce więziennej odbywa się zamach na życie Pawła.

Wcześniej, niemniej interesujące wydarzenia. Rafał nie zjawia się na spotkaniu podczas, którego ma wybrać suknię ślubną z narzeczoną. Kinga całuje się z Łukaszem. Patryk przeprasza Emilkę za przykre słowa pod adresem Wojtka. Artur próbuje sprowokować policję do działania. Uważa, że żona Stasiaka mogła mieć związek z jego morderstwem.

Magda posługuje się sfałszowanym dowodem, by odwiedzić Pawła w więzieniu. Zapewnia, że będzie go wspierać bez względu na okoliczności. Dowiaduje się o grożącym mu niebezpieczeństwie. Kinga unika Łukasza. Czuje się winna z powodu pocałunku w sklepie. Mariusz zapewnia Marysię, że nie odwróci się od niej tak jak reszta jego rodziny. Nie obwinia jej za to, co spotkało Pawła.

d1geg6j

Patryk marzy, by spędzić z Emilią święta. Manuel postanawia się zemścić. Paweł rozumie, że znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Na stołówce więziennej odbywa się zamach na życie Pawła. Kinga wyznaje Rafałowi, że całowała się z Łukaszem. Zapewnia narzeczonego, że pocałunek był nieistotny i że nigdy więcej nie dopuści do podobnej sytuacji. Do klasy IIIb dołącza nowy uczeń o ksywce Mikser. Ola rozpoznaje w nim chłopaka, który podarował jej bilet na koncert ulubionego zespołu.

Po więcej szczegółów zapraszamy do serialu "Pierwsza miłość", który emitowany jest codziennie w Telewizji Polsat.

Zobacz także:

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

d1geg6j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1geg6j
d1geg6j