Trwa ładowanie...

Zakochany Mikołaj z "Rolnik szuka żony" pojawi się w kolejnym programie? Przygotowania do ślubu idą pełną parą

72-letni nie znalazł miłości w show TVP. Jednak po programie szczęście się do niego uśmiechnęło. Związał się z 50-letnią Renatą, z którą aktualnie planuje ślub. Zdaje się, że przygotowania odbędą się na wizji w programie u konkurencyjnej stacji.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zakochany Mikołaj z "Rolnik szuka żony" pojawi się w kolejnym programie? Przygotowania do ślubu idą pełną parąŹródło: Youtube.com
d16wwal
d16wwal

"W czym do ślubu?" to program, który prowadzi Izabela Janachowska. Jak sama nazwa wskazuje, prowadząca pomaga przyszłej pannie młodej w doborze kreacji na ten wyjątkowy dzień. Podczas trwania programu poznajemy również wzruszające historie bohaterów.

Janachowska na Instagramie opublikowała filmik, na którym można zauważyć Mikołaja Korola. Chwilę później widać jego narzeczoną, Renatę.

Nie każdy pewnie dostrzegł ich obecność, ponieważ na pierwszym planie prezenterka kładzie się na plecach mężczyzny, który robi pompki. I to oni zwracają na siebie uwagę.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, fot: izabelajanachowska

Nigdzie jednak nie pojawiła się oficjalna informacja o uczestnictwie pary w programie. Myślicie, że Mikołaj i Renata zdecydowali się na udział?

ZOBACZ TAKŻE: Manowska: "Żyję życiem naszych bohaterów"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d16wwal
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16wwal