Trwa ładowanie...
21-09-2010 11:18

Zakochany ksiądz w "Złotopolskich"

Zakochany ksiądz w "Złotopolskich"Źródło: ATM Grupa
d1vvf2m
d1vvf2m

Między Zosią a Franciszkiem od dawna kiełkowało uczucie. Czy w tym sezonie serialu *"Złotopolscy" się rozwinie? Wszystko na to wskazuje...*

Wikary (Leszek Zduń)
był od dawna platonicznie zakochany w Zosi (Milena Suszyńska). Ksiądz Leski dał mu niegdyś nawet urlop, żeby przemyślał czy naprawdę czuje powołanie. Zosia próbowała się ustrzec od wiejskich plotek, od których okolice wrzały. Zaangażowała Sławka (Mateusz Jordan Młodzianowski), żeby udawał jej chłopaka, chcąc pozbyć się złośliwych spojrzeń. Aktualnie okaże się, że Sławek jest w niej zadurzony. Będzie ją bezustannie nachodził.

Faktem jest jednak, że każde spotkanie Franciszka z Zosią działa na niego oszałamiająco. Gdy Julia (Anna Milewska) mdleje i trafia do szpitala wikary jest pierwszym, który biegnie w odwiedziny by spotkać czuwającą przy niej Zosię. Zdejmuje sutannę by nie przynieść pecha Złotopolskiej. Pielęgniarka obserwując parę bierze ich za narzeczonych. Wikary nie dementuje stwierdzenia. Dla Zosi to dowód jego uczuć. Podczas kolejnej wizyty w Kamiennicy Franciszek wyznaje przyjaciółce, że stale o niej śni. Zjawia się w jej obronie gdy nachodzi ją Sławek. Ściągając na nich na nowo podejrzenia policji i mieszkańców.

Wikary ma poważny konflikt tożsamości. Zdaje sobie sprawę, że z dnia na dzień jego uczucie do Zosi nabiera na sile. Powołanie i oddanie Bogu jednak nie słabnie.

d1vvf2m

Zosia Złotopolska nie potrafi być mu obojętna. Czuje, że między nimi wytwarza się specyficzna „chemia”. Nie potrafi z niego zrezygnować, zerwać z nim kontaktów.

Do czego doprowadzi ich relacja? Kulminacja wątku będzie spektakularna, Franciszek będzie miał wypadek samochodowy, trafi na odział intensywnej terapii. Po więcej informacji zapraszamy do kolejnych odcinków serialu "Złotopolscy".

Zobacz także:

[

CO SIĘ STAŁO BRODZIK?! WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dlaczego-brodzik-nie-przyjmuje-nowych-rol-6026598542222465g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d1vvf2m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vvf2m