Trwa ładowanie...

Zagraniczni fani Eurowizji komentują wybór Michała Szpaka na polskiego reprezentanta

Zagraniczni fani Eurowizji komentują wybór Michała Szpaka na polskiego reprezentantaŹródło: AKPA
dwuwi7j
dwuwi7j

Tuż po zakończeniu polskiego konkursu, na oficjalnej stronie Eurowizji ukazało się oświadczenie:

Ten wieczór przebiegł pod znakiem spektakularnego show z 9. zapierającymi dech w piersiach występami. Polskie preselekcje wygrał faworyt wielu wielbicieli Eurowizji - Michał Szpak.

Nasz wybór był dużym zaskoczeniem dla europejskich dziennikarzy, którzy w swoich przewidywaniach nie brali wokalisty pod uwagę. Jako zwyciężczynię typowali Margaret, duże szanse na zwycięstwo widzieli także dla Edyty Górniak. Zaskoczenia nie ukrywają także zagraniczni fani konkursu.

Szok podczas Krajowych Eliminacji w Polsce. Po tygodniach spekulacji na temat tego, czy wygra je Edyta Górniak czy Margaret, zwyciężył Michał Szpak - piszą na stronie WiwiBloggs.

dwuwi7j

Największy spisek i pomyłka wśród wszystkich krajowych eliminacji w całej Europie! Takimi właśnie wyborami zamykacie sobie Polacy drogę do zwycięstwa. Nigdy nie zajmiecie pierwszego miejsca jeśli będziecie myśleć tylko o sobie, a nie o tym, co spodoba się Europie. Serio? Jestem rozczarowany i bardzo współczuję Margaret- komentują wielbiciele Eurowizji.

Co ciekawe, zdania na temat występu Michała Szpaka są podzielone, tak w Polsce, jak i zagranicą. Pod zamieszczonym na oficjalnym kanale Eurowizji w serwisie YouTube utworem "Colours of your life" nie brakuje pochlebnych komentarzy.

- Momentalnie zakochałam się w tej piosence. Dobry wybór Polsko. Michał zabłyśnie podczas występu dla swojego kraju i sprawi, że wszyscy będą dumni!

- Piękna piosenka! Gdybym była jedyna we Francji, dostalibyście 12 pukntów!

dwuwi7j

- Poruszająca ballada. Powodzenia! 12 punktów od Hiszpanii.

Komentarzy w podobnym tonie można przeczytać dużo więcej. Skoro już teraz Michał Szpak wzbudza tak różnorodne opinie wśród słuchaczy, to wydaje się, że równie duże zamieszanie może zrobić podczas konkursu w Sztokholmie. Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za naszego reprezentanta!

Zobacz także: Szpak o Eurowizji: "Pojedynek rozegra się pomiędzy panią Górniak a mną"

dwuwi7j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwuwi7j