Trwa ładowanie...
d1nqms5

Zagraniczni artyści na Festiwalu Sopot Fringe

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zagraniczni artyści na Festiwalu Sopot Fringe
(mat. promocyjne)
d1nqms5

Heidi Edstrom - Gwiazda Stoff, artystka multidyscyplinarna głównie skupiająca swoja twórczość na performance, instalacji i fotografii. Przez ostatnie lata pracowała głównie z bułami, ciastami, pastami, makaronami, kluskami, które w języku szwedzki noszą jedną i tą samą nazwę - "knolar". Artystka wystąpi w niedzielę 29.06 o godzinie 15:30 w Sali Kryształowej w Zatoce Sztuki. Wstęp wolny.

Takanori Kawaharada z performancem "MR.Gadget" który jest ironiczną i humorystyczną formą opowiadającą o uzależnieniu od gadżetów multimedialnych jakimi są ipod, ipad, smartphone oraz towarzyszący temu obraz masochizmu męskiego - "Będziesz naocznym świadkiem słodyczy prawdziwych ludzkich pragnień". Artysta wystąpi w sobotę 28.06 o 15:30 i w niedzielę 29.06 o godzinie 14:00 w Sali Kryształowej w Zatoce Sztuki. Wstęp wolny.

Gabrielle Neuhaus w performance "Barcode" który jest praktyczną instrukcją ratującą wszystkie kobiety od niechcianych wpadek imprezowych! Jaki rodzaj wejścia na imprezę wybierzesz? Czy z wdziękiem pokonasz przestrzeń kierując się w stronę baru? Jak przechwycisz uwagę barmana? W jaki sposób usiądziesz obok osoby, która naprawdę Cię interesuje? Samotne imprezowanie nie należy do łatwych. Jeżeli zdecydujemy się już na tę opcję, musimy zaplanować sobie kilka rzeczy, dzięki którym nie wpadniemy w panikę. Artystka wystąpi w sobotę i niedzielę 28-29.06 o godzinie 19:00 w Restauracji Zatoki Sztuki. Wstęp wolny.

d1nqms5

Kazuyo Shionoiri wystąpi w przedstawieniu z cyklu "object theater" o tytule "Dummy". Jest to zabawna historia ekspedientki sklepu odzieżowego, której ulubionym zajęciem jest palenie papierosów. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie.. pewien manekin. Artysta wystąpi w sobotę 28.06 o godzinie 16:30 i w niedzielę 29.06 o godzinie 14:40 w Sali Kryształowej w Zatoce Sztuki. Wstęp wolny.

d1nqms5

Podziel się opinią

Share
d1nqms5
d1nqms5