Trwa ładowanie...

Zagraj w "Pimp My Ride by Coca-Cola Zero" i odpicuj swoją wirtualną brykę!

Share
Zagraj w "Pimp My Ride by Coca-Cola Zero" i odpicuj swoją wirtualną brykę!Źródło: MTV Polska
d2eezkx

Specjalnie dla miłośników motoryzacji twórcy polskiej edycji programu „Pimp My Ride” stworzyli wyjątkową aplikację na Facebooku, dzięki której każdy może otworzyć swój własny wirtualny warsztat, gdzie gruntowne przerobi „oldschoolowe” samochody na wypasione cacka.

Użytkownik, wcielając się w profesjonalnego pracownika warsztatu, ma za zadanie naprawić, a następnie „odpicować” wybrany samochód. Aby przystąpić do zabawy, należy w pierwszej kolejności przyholować jedno z dostępnych aut. Zarówno za samochód, jak i wszystkie części potrzebne do jego naprawy, gracz płaci wirtualnymi pieniędzmi, które zarabia, wykonując drobne prace naprawcze. Dodatkową atrakcją, podgrzewającą atmosferę rywalizacji, są trofea, które gracz zdobywa w trzech kategoriach: znajomi, czas gry oraz wykonane prace. Kiedy bryka jest już gotowa, można ją podarować jednemu ze swoich przyjaciół na Facebooku, publikując „odpicowanego” posta na jego profilu.

Gra „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero” to oprawa graficzna na najwyższym poziomie oraz mnogość funkcji, które użytkownik odkrywa w miarę postępu w grze. Aplikacje można znaleźć pod następującym linkiem: www.cokezero.pl/facebook

Polska edycja kultowego programu „Pimp My Ride”, zatytułowana* „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero”* wystartuje tej jesieni na kanale MTV Polska.

(fot. MTV Polska)
Źródło: (fot. MTV Polska)
(fot. MTV Polska)
Źródło: (fot. MTV Polska)
(fot. MTV Polska)
Źródło: (fot. MTV Polska)
d2eezkx

Zobacz także:

Cztery nowe Ferrari

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2eezkx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2eezkx
d2eezkx