Trwa ładowanie...
d2juupt

“Zaginięcie Madeleine McCann” - jest zwiastun serialu Netflixa, który może wyjaśnić sprawę

W internecie ukazał się zwiastun serialu wyprodukowanego przez Netflixa pt. “Zaginięcie Madeleine McCann”. Jak zapowiadają producenci, przedstawienie historii w formie serialu może pomóc w rozwiązaniu sprawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
“Zaginięcie Madeleine McCann” - jest zwiastun serialu Netflixa, który może wyjaśnić sprawę
“Zaginięcie Madeleine McCann” - jest zwiastun serialu Netflixa, który może wyjaśnić sprawę (East News, Fot: Rex Features)
d2juupt

“Zaginięcie Madeleine McCann” - zwiastun

Sprawą zaginięcia dziewczynki interesuje się wiele milionów Brytyjczyków od samego początku. Do dziś nie została ona wyjaśniona.

W serialu pada hipoteza, że Madeleine została porwana przez handlarzy dziećmi, którzy wciąż ją przetrzymują.

d2juupt

Rodzice dziewczynki są oburzeni serialem. Ich zdaniem tylko utrudni prowadzenie śledztwa. Z kolei autorzy produkcji twierdzą, że dzięki serialowi mogą wyjaśnić tajemnicę zniknięcia.

Premiera serialu Netflixa “Zaginięcie Madeleine McCann” będzie miała miejsce już 15 marca.

Zaginięcie Madeleine McCann

Madeleine McCann zniknęła 3 maja 2007 roku podczas wakacji z rodziną w Praia da Luz w południowej Portugalii. Z zeznań jej rodziców wynika, że zostawili ją w pokoju hotelowym i udali się na kolację w towarzystwie przyjaciół. W trakcie posiłku regularnie ją odwiedzali.

Portugalska policja uważa, że winni zaginięcia dziewczynki są jej rodzice, którzy mieli zatuszować nieszczęśliwy wypadek i śmierć dziewczynki. Sugerowano też morderstwo ze strony opiekunów oraz porwanie przez siatkę pedofili. W 2012 roku pedofil Raymond Hewlett wyznał przed śmiercią, że dziewczynka może znajdować się w Rosji lub na Ukrainie.

d2juupt

Podziel się opinią

Share
d2juupt
d2juupt