Zagadka rozwiązana? Stalińskiego wychowywał...

Zagadka rozwiązana? Stalińskiego wychowywał...
Źródło zdjęć: © AKPA

07.01.2011 11:34, aktual.: 25.11.2013 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )

Czyżby zdemaskowano właśnie jedną z największych tajemnic polskiego show-businessu? Kto wychowywał Pawła Stalińskiego, syna Doroty Stalińskiej, o którym stało się głośno dzięki występowi w "Tańcu z Gwiazdami"?

Sprawę postanowił prześwietlić tygodnik "Rewia". Przepytywani przez dziennikarzy znajomi rodziny Stalińskich o ojcu Pawła nie chcą mówić. - Nie wiemy kto jest ojcem, nikomu nie powiedziała - potęgują atmosferę tajemnicy, którą stworzyła Dorota Stalińska.

Sama aktorka utrzymuje, że Paweł jest "cudownie poczętym dzieckiem miłości". - Nie wymyśliłam sobie ani nie zaplanowałam samodzielnego macierzyństwa. Tak wyszło. Sama przeszłam przez okres ciąży. Sama zawiozłam się do szpitala, żeby urodzić Pawła, a on nigdy nie był tak bliski śmierci jak wtedy - mówi w dramatycznym tonie.

Co ciekawe - matka kiedyś zaproponowała Pawłowi spotkanie z ojcem. Ten jednak odmówił. - Przecież to dla mnie zupełnie obcy facet. Nigdy nie był częścią mojego życia i nigdy już nie będzie - zarzeka się.

Okazuje się jednak, że jest mężczyzna, o którym można powiedzieć, że wychowywał zdolnego modela i tancerza. To przyjaciel domu, Michał Bajor. To on zaraził Pawła bakcylem muzycznym i opiekował się nim, gdy Dorota Stalińska była sparaliżowana po wypadku.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także