Zabrakło go na Sylwestrze Marzeń. Wiadomo, gdzie podziewa się Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski nie pojawił się na  Sylwestrze Marzeń. Gdzie był?
Rafał Brzozowski nie pojawił się na Sylwestrze Marzeń. Gdzie był?
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
oprac. UrK

03.01.2023 20:12, aktual.: 03.01.2023 21:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rafał Brzozowski tym razem nie wystąpił na sylwestrowej imprezie TVP. Pod koniec roku wybrał się nie do Zakopanego, a za ocean. Teraz w sieci chwali się wypoczynkiem pod palmami.

Telewizyjny koncert, szczególnie koncert TVP, do niedawna trudno byłoby sobie wyobrazić bez udziału Rafała Brzozowskiego. Dosłownie, bo występował podczas praktycznie każdego. Jubileusze, koncerty okolicznościowe, a nawet sylwestrowe - jeśli sam nie śpiewał, pojawiał się w roli prowadzącego. Sceptycy potrafili wytknąć nawet, że jest w ścisłym gronie ulubieńców kierownictwa TVP.

Tym razem jednak podczas Sylwestra Marzeń go zabrakło. Jego nieobecność nie wynikała jednak z żadnych zawodowych przyczyn czy też nieprzewidzianych okoliczności.

To, że nie pracował podczas Sylwestra Marzeń, było jego decyzją. Podobnie zresztą było w przypadku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy "wymigali się" od pracy, na rzecz witania nowego roku we własnym gronie.

Na urlop wybrał się także Brzozowski. Wiadomo też, gdzie się podziewa. Prezenter chwali się na Instagramie wyprawą... na Florydę. To stamtąd gorąco pozdrawia fanów. Złożył im też pod palmą noworoczne życzenia. Zobaczcie, jak bawi się na zagranicznych wakacjach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (73)
Zobacz także