"Zabójcze umysły": Thomas Gibson czasowo zawieszony w serialu

"Zabójcze umysły": Thomas Gibson czasowo zawieszony w serialu
Źródło zdjęć: © Getty Images

12.08.2016 19:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Thomas Gibson, gwiazdor "Zabójczych umysłów" został tymczasowo odsunięty od serialu. Producenci ukarali go za napaść na scenarzystę.

Osoba związana z produkcją powiedziała portalowi tmz.com, że do zdarzenia doszło kilka tygodni temu, gdy Gibson grał i reżyserował w scenach nagrywanych do kolejnych odcinków. Wdał się w spór ze scenarzystą. W pewnym momencie złość wzięła nad aktorem górę i kopnął dyskutanta w nogę.

Scenarzysta nie chciał odpuścić tej zniewagi i zadzwonił do swojego agenta, domagając się zadośćuczynienia. Producenci chcąc zażegnać kryzysową sytuację, musieli podjąć odpowiednie kroki. Na razie zawiesili Gibsona w obowiązkach. Nie wiadomo jeszcze na jak długo, ale portal tmz.com podaje, że aktora nie ma na planie już od dwóch tygodni.

Thomas Gibson (serialowy Aaron "Hotch" Hotchner) broni się twierdząc, że jego kopniak był reakcją na agresywne zachowanie scenarzysty. – Na planie zawsze były twórcze spory. Żałuję, że tym razem tak wyszło. Po prostu musimy działać drużynowo, żeby zapewnić widzom możliwie najlepsze widowisko. Tak zawsze było i zawsze będzie – przyznał aktor.

Jak podaje "Daily Mail", wersja Gibsona może być prawdziwa. To nie pierwszy bowiem raz, gdy scenarzysta, Virgil Williams, okazał się agresywny. Mężczyzna trenował boks i nie raz daje fizyczny upust swojej złości. Gibson wiedząc o tym, zareagował pod wpływem impulsu. Jeśli jednak chce zachować pracę w serialu, nie będzie mógł już reżyserować odcinków. A na wszystkie przyszłe spory, zarówno on, jak i Williams, mają znaleźć inne rozwiązanie niż przemoc i panować nad agresją.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także