Trwa ładowanie...
18-02-2015 14:57

Za dwa miesiące intymne spotkanie z Anastacią!

Share
Za dwa miesiące intymne spotkanie z Anastacią!Źródło: mat.prasowe
d4eqy30

- Na ten koncert można zaprosić tych, którzy lubią czarną muzykę wykonywaną przez białych artystów– w ten nietypowy sposób zapowiada koncert Anastacii znany dziennikarz muzyczny i prezenter Roman Rogowiecki.

- Anastacia ma w dodatku kapitalny głos i zapisała się nim w historii muzyki pop. Szkoda tylko jej ciągłych problemów ze zdrowiem. Skoro jedzie jednak w trasę, to najwidoczniej nie jest najgorzej i sobie radzi. Mam nadzieję, że na scenie będzie takim dynamitem jak kiedyś – dodaje Rogowiecki.

Koncert Anastacii odbędzie się za dokładnie dwa miesiące, bo 18 kwietnia. Dla fanów piosenkarki będzie to szczególny rodzaj spotkania. Sprzyjać temu ma przede wszystkim miejsce wydarzenia. Artystka zaśpiewa w kameralnym klubie Stodoła w Warszawie.

d4eqy30

- Osobiście uwielbiam takie miejsca jak Stodoła, Progresja czy Palladium. To kluby, które mogą pomieścić do dwóch tysięcy widzów. Wtedy panuje zupełnie inna atmosfera. Artysta widzi całą publiczność i ma z nią wspaniały kontakt. Jeśli mamy jeszcze do czynienia z kimś, kto daje z siebie dużo i potrafi nawiązać kontakt, to w tej sytuacji może dojść do idealnej relacji. Wtedy nie ma lepszego miejsca niż Stodoła. Mówimy wówczas o bardzo intymnym spotkaniu. Wiele osób ma poczucie, że ona czy on śpiewa właśnie dla mnie. Takie koncerty pozostają na długo w pamięci ich uczestników – przekonuje Roman Rogowiecki.

Do Warszawy Anastacia przyjedzie promować swoją najnowszą płytę "Resurrection". Można się zatem spodziewać, że w stolicy wykona swoje najnowsze produkcje, które od czasu oficjalnej premiery zbierają bardzo dobre recenzje. Z pewnością nie zabraknie jednak także przebojów, którym piosenkarka zawdzięcza swoje wielkie sukcesy w pierwszych latach tego stulecia.

- Do tej pory wydała łącznie siedem albumów studyjnych, więc będzie miała, z czego wybierać utwory na warszawski koncert– zapewnia Marek Kurzawa z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem wydarzenia.

Bilety na koncert Anastacii, który odbędzie się 18 kwietnia w klubie Stodoła w Warszawie, cały czas są w sprzedaży. Można je nabywać za pośrednictwem stron www.prestigemjm.com, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

d4eqy30
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4eqy30
d4eqy30