Trwa ładowanie...

Z "Rolnik szuka żony" do polityki. Janeczka po zakończeniu show TVP wciąż zaskakuje

Janina Anuszkiewicz była kandydatką Mikołaja w czwartej edycji hitowej produkcji TVP. Okazuje się, że telewizyjny program to za mało i postanowiła wystartować w wyborach samorządowych.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Z "Rolnik szuka żony" do polityki. Janeczka po zakończeniu show TVP wciąż zaskakujeŹródło: Facebook.com, fot: Facebook
d1nqzlc

Mikołaj z "Rolnika" był niewątpliwie jednym z tych uczestników, który zapisał się w pamięci widzów. Jedną z trzech kandydatek, które zaprosił do swojego gospodarstwa, była właśnie Janina pochodząca z Olecka.

"Ma 64 lata i jest absolwentką akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. Jest na emeryturze, ale pracuje dorywczo - prowadzi kursy i szkolenia. W wolnym czasie wybiera się na wycieczki (rowerowe, piesze, samochodem). Lubi też pływanie, taniec, kino, teatr, gry planszowe, spotkania towarzyskie. Posiada talenty manualne - rękodzieło artystyczne, pisze wiersze, zajmuje się również wypiekami regionalnymi" - czytamy na Facebooku programu.

Znajomość Mikołaja i Janeczki zapowiadała się dobrze. Nie brakowało nawet czułości. Szybko jednak okazało się, że Mikołaj był największym amantem show TVP i jej nie wybrał.

d1nqzlc

Janeczka założyła swój profil na Facebooku i tam utrzymywała kontakt z fanami. Teraz okazało się, kobieta postanowiła spróbować swoich sił w... polityce. Anuszkiewicz kandyduje bowiem do Rady Miasta w Olecku.

"Mam niezwykle bogatą paletę pomysłów i ogromne pokłady chęci i siły do pracy na rzecz wspólnego dobra naszego Olecka" - przekonuje do siebie.

Każdy poszedł w swoją stronę. Serce programowego amanta zostało usidlone i wziął ślub, natomiast Janeczka prężnie działa dalej. Być może polityka da jej ogromną satysfakcję.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1nqzlc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nqzlc