Trwa ładowanie...

Z "M jak miłość" odchodzi kolejny aktor, który grał Łukasza. Już jest za niego zastępstwo

Zmiany, zmiany, zmiany. W produkcji TVP dzieje się naprawdę dużo. Tym razem z obsady odchodzi serialowy Łukasz, grany przez Adriana Żuchewicza. Wiemy, kto go zastąpi.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Widzowie mogą być zaskoczeni.
Widzowie mogą być zaskoczeni.Źródło: Screen TVP, Fot: Screen TVP
d2f3jf9

Ostatnio dookoła "M jak miłość" dzieje się naprawdę dużo. Odejście Olgi Frycz i Kacpra Kuszewskiego to dopiero początek. Przy obu przełomowych decyzjach zawodowych nie brakowało gorzkich słów o warunkach współpracy panujących podczas nagrań. Produkcja nie załamuje rąk i do obsady werbuje nowych aktorów.

Jak podaje "Świat Seriali", to nie koniec zmian. Widzowie muszą pogodzić się z odejściem Adriana Żuchewicza. W mediach pojawiła się informacja, że na jego miejsce "wskoczy" Jakub Józefowicz. Nazwisko to nie przypadek, ponieważ ojcem jest nie kto inny, jak Janusz Józefowicz - znany polski scenarzysta i choreograf.

Widzowie ostatnio niewiele widzieli wątków Łukasza. Jak czytamy na ""Świat Seriali" bohater wyjechał za granicę i postanowi wrócić do Polski. Będzie dramatycznie, ponieważ młody Wojciechowski wda się w szemrane interesy oraz będzie miał olbrzymie długi.

Przed Adrianem Żuchewiczem w serialowego syna Marty Mostowiak wcielał się Franciszek Przybylski. Zdaje się, że przyszedł czas na kolejnego aktora. Oby odnalazł się w nowej roli.

d2f3jf9

*Czekacie na rozwinięcie wątku Łukasza z "M jak miłość"? *

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2f3jf9

Podziel się opinią

Share
d2f3jf9
d2f3jf9