Z jej występu w "Milionerach" śmieje się cały internet. Rusin nie kryje oburzenia i się tłumaczy

Zabawne wideo z udziałem Kingi Rusin i Piotra Kraśki ze świątecznego odcinka "Milionerów" wyjątkowo rozśmieszyło internautów. Kinga Rusin tłumaczy się z niefortunnego wykorzystania telefonu do przyjaciela.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin i Piotr Kraśko na planie programu "Milionerzy"
Kinga Rusin i Piotr Kraśko na planie programu "Milionerzy" (AKPA)

W świątecznych odcinkach najpopularniejszego teleturnieju TVN-u wezmą udział trzy pary gwiazd: Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan oraz Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

Jako pierwsi o milion zagrają prezenterzy "Dzień Dobry TVN". Przy ostatnim pytaniu Rusin i Kraśko zdecydowali się skorzystać z koła ratunkowego. Sytuacja jednak wymknęła się spod kontroli. - To są chwile, w których telewizja wygrywa z internetem. Przeszliśmy do historii. Jeszcze nikt w "Milionerach" tak nie rozegrał telefonu do przyjaciela - skomentował sytuację Piotr Kraśko. Nawet sam Hubert Urbański był w szoku.

Rzeczywiście, krótki filmik szybko podbił sieć i rozbawił internautów. Jak można było przewidzieć, występ pary prezenterów stał się obiektem żartów. Głos w końcu postanowiła zabrać sama Rusin

- To co dla jednych jest banalne, innym z niczym się nie kojarzy. W dodatku wszystko jest prostsze z perspektywy kanapy we własnym domu. Podjęliśmy się z Piotrkiem wyzwania żeby zawalczyć o pieniądze dla podopiecznych Fundacji TVN. Z jakim skutkiem? Wszystko się wyjaśni w najbliższą sobotę o 20:00. Jedno już dziś mogę zagwarantować. Emocje jak u Hitchcocka – napisała w poście na Instagramie.

Jaki będzie finał ich występu? Przekonacie się już 15 kwietnia o godz. 20:00. Wygrane pieniądze zostaną przekazane na konto Fundacji TVN "nie jesteś sam".

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.