Trwa ładowanie...

"Z dumą donosimy, że nasza rolnicza rodzina znowu się powiększyła". Uczestnicy "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami

"Jak więc widzicie napisanie listu stanowi czasem początek najpiękniejszej historii" - poinformowano na Facebooku "Rolnik szuka żony". Kolejna para, którą połączył program, doczekała się potomstwa.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kolejne dobre wieści od uczestników "Rolnika".
Kolejne dobre wieści od uczestników "Rolnika".Źródło: Facebook.com, Fot: Facebook.com
d2kphlf

Jak widać, programy typu "Rolnika szuka żony" mają sens. W trakcie show uczestnicy poznają siebie i w najlepszym przypadku zakochują się oraz decydują na wspólne życie. Dawid i Kasia są wyjątkowym i doskonałym przykładem.

Na początku dla telewidzów związek Kasi (odrzuconej kandydatki Szymona z 3. edycji) i Dawida (którego odtrąciła Monika) było ogromnym zaskoczeniem. Para poznała się na planie programu. Gdy uczestniczce uciekł ostatni pociąg, chłopak odwiózł ją do domu i... od tej pory są w sobie zakochani bez pamięci.

W 2017 r. powiedzieli sobie sakramentalne tak, rok później doczekali się dziecka. - "Z dumą donosimy, że nasza rolnicza rodzina znowu się powiększyła., gdyż na świat przyszła piękna córeczka Kasi i Dawida. Dumny ojciec informuje, że już na pierwszy rzut oka dziewczynka zdradza rozliczne talenty i nieprzeciętną urodę" - napisali na profilu "Rolnik szuka żony".

d2kphlf

- W całym swoim życiu nie wypowiedziałem tyle razy słowa "kocham", ile przez te kilka naszych miesięcy razem - mówił Dawid w specjalnym odcinku, który był podsumowaniem edycji "Rolnika". Wszystko wskazuje na to, że miłość wciąż kwitnie!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2kphlf

Podziel się opinią

Share
d2kphlf
d2kphlf