Trwa ładowanie...
16-10-2014 10:52

Z aresztu na scenę "Must Be The Music"!

Share
Z aresztu na scenę "Must Be The Music"!Źródło: Polsat/mfk.com.pl
dp3l3ns

- Śpiewam całe życie z przerwą 20-letnią. Zdradziłem muzykę i zająłem się czym innym. Stwierdziłem, że będę biznesmenem i będę zarabiał pieniądze. Potem zostałem aresztowany - mówi o sobie Max Faley.
Z powodu konfliktu z prawem Max spędził w areszcie trzy lata. Odizolowany od bliskich i świata zewnętrznego na nowo postanowił zająć się muzyką. W powrocie do wielkiej, życiowej pasji pomogli mu funkcjonariusze aresztu. Dzięki ich pomocy dostał gitarę. Max zaczął tworzyć, śpiewać, grać i organizować koncerty. Z czasem dostał też zgodę na występowanie w Teatrze Lubuskim w Zielonej Górze. Na tamtejszej scenie zagrał m.in. w spektaklu "Sen Nocy Letniej". Dziś Max jest już na wolności, a jego miłość do występów na scenie jest jeszcze większa.

- Jestem szczęśliwy ponieważ robię to, co kocham najbardziej - śpiewam, występuję na scenie, występuję przed ludźmi, tworzę - mówi Max.
Pomocną dłoń wyciągnął do niego dyrektor teatru Robert Czechowski.

- Wybrał na rozdrożu życia dobrą drogę. Teraz trzeba mu tylko dać kopa w tyłek i trzymać kciuki i pomóc, żeby był wartościowym człowiekiem, i żebyśmy pamiętali tylko o tym, że jest w nim na dnie gwiaździsty diament, a nie popiół - apeluje Robert Czechowski.

Jak śpiewa Max Faley? Czy uda mu się przekonać do siebie jurorów "Must Be The Music. Tylko Muzyka"? Odpowiedź już w najbliższą niedzielę o godzinie 20.05 w Polsacie.

dp3l3ns
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dp3l3ns
dp3l3ns