Trwa ładowanie...

''Z archiwum X'': Sheila Larken matką Gillian Anderson

Share
''Z archiwum X'': Sheila Larken matką Gillian Anderson
Źródło: mat. dystrybutora
d3jo8na

Sheila Larken ponownie wcieli się w matkę agentki Dany Scully w powstającym właśnie 6-odcinkowym sezonie serialu "Z archiwum X".

Aktorka zagrała matkę głównej bohaterki w finałowym sezonie serialu, który emitowany był w 2002 roku. Teraz będzie ją można zobaczyć ponownie w odcinku "Home Again", drugim z sześciu nowych powstających dla stacji Fox. Jego premierę zaplanowano na styczeń 2016 roku.

Przypomnijmy, że do roli agentki Scully powraca Gillian Anderson, a w agenta Muldera ponownie wcieli się David Duchovny. W cyklu pojawią się ponadto Mitch Pileggi znów jako ich sojusznik, Walter Skinner oraz William B. Davis raz jeszcze w roli ich przeciwnika Palacza. Ponadto udział zapowiedzieli Aliza Vellani, Joel McHale, Annet Mahendru, Lauren Ambrose i Robbie Amell, a także Samotni Strzelcy, bohaterowie, którzy wspierają agenta Muldera, czyli Dean Haglund (jako Langly), Tom Braidwood (Frohike) i Bruce Harwood (Byers). Realizacją nadchodzącego sezonu zajmuje się twórca oryginału, czyli Chris Carter. Scenariusz razem z Carterem piszą Darin Morgan, Glen Morgan i James Wong.

d3jo8na

Podziel się opinią

Share
d3jo8na
d3jo8na