Trwa ładowanie...

"You Can Dance": znamy jurorów 9. edycji tanecznego programu TVN!

"You Can Dance": znamy jurorów 9. edycji tanecznego programu TVN!Źródło: AKPA/ons.pl
d4084mo
d4084mo

Wszystkich fanów "You Can Dance. Po prostu tańcz!" i entuzjastów tańca powinna ucieszyć wiadomość, że jeden z najpopularniejszych programów w Polsce wraca na szklane ekrany. Pierwszy odcinek 9. edycji zadebiutuje na antenie TVN już wiosną 2016 roku. W roli prowadzącej ponownie zobaczymy Patricię Kazadi. Zmianie ulegnie jednak część składu jury.

Jak informowaliśmy wcześniej, z programem pożegnała się Kinga Rusin, która w tym samym czasie będzie związana z zupełnie inną produkcją - programem "Agent". Gdy tylko ta informacja dostała się do mediów, pojawiły się spekulacje na temat tego, kto jeszcze podzieli los prezenterki i kto zastąpi ją za jurorskim stołem. Po kilku tygodniach niepewności TVN zdecydował się ujawnić skład ekspertów 9. edycji show.

Dziś już wiemy, że taneczne talenty będą oceniać cztery, a nie jak to było do tej pory, trzy osoby. Oprócz Agustina Egurroli i Michała Piróga, swoje opinie o uczestnikach będą wyrażać również Maciej "Gleba" Florek (choreograf i zwycięzca 1. edycji "You Can Dance. Po prostu tańcz!") oraz Ida Nowakowska (finalistka 1. sezonu programu, w którym zajęła 9. miejsce).

d4084mo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4084mo